Капитошечка• 02 сентября 2023

Дівчата, в скільки тижнів ви відчували себе вагітною?

Маю на увазі симптоми, типу боліли груди, токсикоз, температура і тд.
Цікаво, так я у мене на 6 акушерському тижні зʼявився токсикоз, прям такий хороший і через тиждень пропав, але груди болять. І зараз почуваю себе дуже добре. І от думаю це норма чи ні, знаю що деякі жінки взагалі відчули себе вагітними в 8-10 тижнів а до цього ніяких симптомів звісно крім затримки
Фізик-ядерщик заочно• 02 сентября 2023
Через десять днів з´явилися перші підозри, токсикоз десь на 6му тижні. Слабкість, сонливість.
Завжди мало• 02 сентября 2023
За две недели до родов
Всміхайлик• 02 сентября 2023
Меня почти сразу тошнить начало)
Амелі на мілені• 02 сентября 2023
Нампершому. Почалися спазми, наче організм відторгає плід. Повезло з лікарями. Народила здорову доношену дитину.
Ромашкинная• 02 сентября 2023
першу вагітність відчула і дізналась на 9тижні))

другу на 5тижні, третю на 2тижні))
Кили и Манджаро• 02 сентября 2023
За тиждень до затримки, тобто, майже одразу))
Пилосмок працює• 02 сентября 2023
Через днів 10, в мене поясниця дуже боліла, нирка боліла, тошноти не було.
Пилосмок працює• 02 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
За две недели до родов
Ого, а все нормально було, бо ж різні аналізи, скринінги, УЗД, це було пропущено?
Завжди мало• 02 сентября 2023
Ответ дляПилосмок працює
Почему пропущено,все делала
Пилосмок працює• 02 сентября 2023
Ответ дляЗавжди мало
Почему пропущено,все делала
За 2 неділі все робили?
Завжди мало• 02 сентября 2023
Ответ дляПилосмок працює
За 2 неділі все робили?
Нет. С самого начала, как положено. Непонятны Ваши вопросы.
Совбез• 02 сентября 2023
еще до // теста рыдала по поводу и без - тогда и заподозрила)) еще через пару недель дико хотелось спать все время, больше не было ничего совсем из ощущений. А именно психологически стала чувствовать себя беременной только после первых толчков на 19 неделе
Млинці зі смайликом• 02 сентября 2023
Відчуття ( розуміння що вагітна практично одразу незнаю як) а так всі вагітності без токсикозу і набряку грудей і тп. Але десь на 3-4 тижні як на живіт лягала відчувала що щось там наче заважає і не зручно лежати.
Хочу наколоти губи• 02 сентября 2023
На 14 день появилась тошнота и соски начали темнеть.
Білка в колесі• 02 сентября 2023
У мене єдиною ознакою вагітності був живіт, котрий поступово збільшувався 🤪 інших ознак не було
Marina987• 02 сентября 2023
6-7 тижнів, нудило як при отруєнні аж до 12 тижня
Светка-пипетка• 03 сентября 2023
Дуже рано,почалися бздики з їжею,щось хотілося.А на 6 тижні і до 13 токсикоз(горів би він був😂)