Шкварочка• 02 сентября 2023
Бандаж для корекції овалу обличчя - помітили еффект? Є сенс придбати?
Вони є різні. Типу такого, як на фото.
Я Вас не боюся• 02 сентября 2023
Яка я древня))), пам´ятаю часи як цей пристрій рекомендували проти хропіння.
А тут йому надали друге дихання.
Грамотний хвіст• 02 сентября 2023
є сенс робити впрпви для шиї і для осанки, закачувати спину
якби все було так просто)
овал в дуже великій мірі від постави залежить
якби все було так просто)
Сладкий лимончик• 02 сентября 2023
Делайте упражнения для платизмы, следите за осанкой и худейте
Инфотуфелька• 02 сентября 2023
Подруга 2 месяца как спит в такой фигне. Результат есть. Я себе тоже с зп на джуме хочу заказать
Хтомолодець? Я!• 02 сентября 2023
Пробовала пару раз спать в такой фигне. Тянет, некомфортно, в районе ушей болеть начинает.