Фляшунька• 02 сентября 2023

Як я виглядаю.

aleksey.bo• 02 сентября 2023
Моя мрія досягти такої фігурки, я на шляху до цього. Вже писали свої параметри та вагу?

автор Фляшунька • 02 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Вы хотите прямо серьезные отношения? Тогда почему не разведетесь?
Боюся, що нікого нормального не знайду.
Тень льва• 02 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Тогда и не стоит обижаться на леваки. У каждого в браке свои интересы и приоритеты.
Якщо треба кудись всовувати свою цюцюрку кожного дня -не обов´язково бути у шлюбі)))
автор Фляшунька • 02 сентября 2023
Ответ дляaleksey.bo
Стала сьогодні на ваги. 55кг, 700
Зріст 168
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Боюся, що нікого нормального не знайду.
А нужно обязательно с кем-то жить?
Удальонка• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Да. Зазвичай джинси, футболка, кофта. Нема куди носити ці сукні.
А як її поправити осанку?
Поэтому на фото скованы,не привыкли полуголой.
Осанку спортом
автор Фляшунька • 02 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А нужно обязательно с кем-то жить?
Я не про жити, я про стосунки. Мені потрібно щоб мене хтось любив, захоплювався мною, приділяв достатньо уваги.
Маю рацію• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Ні, діти вже доволі дорослі, 18, 11 і 8.
Працює і я і він. Але я йому нецікава. В нас нема спільних інтересів. В нас нема нічого спільного, крім дітей і майна.
а які у вас інтереси, що вам подобається, чим захоплюєтесь?
а чоловік вам цікавий? чим?
автор Фляшунька • 02 сентября 2023
Ответ дляМаю рацію
а чоловік вам цікавий? чим?
Нічим він мені нецікавий. Йому цікаво випити пива, а в п´ятницю ще щось міцніше.
Я люблю читати, кататися на велосипеді, подорожувати.

Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Конечно, нужно. Мы люди и нам это нужно. Как бы вы не убегали и не давили сексуальолсть и связанные с ней потребности, она дана нам природой. Вы за брак с редким сексом? Тогда нужно искать такого же партнера
aleksey.bo• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Стала сьогодні на ваги. 55кг, 700
Зріст 168
Ого, мені ще 10 кіл до мети.
Я 170 зростом.
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
А вы способны на такое же ответное чувство к партнеру?
Маю рацію• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
у вас баланс. ви йому не цікаві, він - вам.
читайте, катайтесь на велосипеді, радуйте себе оцим всім. Шукайте ще щось для самореалізації. якісь плани

Бо спроби змінити чоловіка радувати не будуть, швидше навпаки
Форс мажор• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
автор, забийте! В мене схожа ситуація, насолоджуюся життям. Відносини з чоловіком є, але я перестала прагнути до ідеалу та очікувати чогось. Беру по максимуму, не ображаюся. Все мене влаштовує
Мейк-ап форева• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Чоловіку я як жінка нецікава. Нема у нас відносин
По моему вы очень интересная. Может не любите себя🤷‍♀️ зажатых не особо любят. В общем, не во внешности точно дело
Джавеліна• 02 сентября 2023
Автор - ви струнка красуня і розумниця💐
Життя у найближчому часі дасть вам шанс на зміни в особистому житті.
Головне, знов не пройдіть мимо. Бо коли як мантру повторювати:’Ніхто мене не любить...’
То й зацікавлених поглядів чоловіків не помітите.
Сусідка знизу• 02 сентября 2023
Лицо - ваша сильная сторона))))
Бачу_майбутнє• 02 сентября 2023
Ви зануда.
Так і виглядаєте.
Вибачте.
Бабуся Бетман• 03 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Боюся, що нікого нормального не знайду.
Меняйте мышление. О себе думать и провозглашать только хорошее. Мысли материальны . Вы красотка ! Все получится !