Фляшунька• 02 сентября 2023
Як я виглядаю.
Раз одела не бу• 02 сентября 2023
Коли сестра з трьома дітьми шукала нового чоловіка, то вона від нього пішла. Бо інакше це занадто. Хай і кажуть, що чоловіки мисливці, але все одно здобич простіше шукають, а не просто ’постраждати’
Княгиня пітьми• 02 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
В цілому норм
Якщо вас розбирати на молекули, ноги важкуваті відносно верху, титюнь малувато
А так ніче
Де там ноги важкуваті?худа вона
Тень льва• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Ні, діти вже доволі дорослі, 18, 11 і 8.
Працює і я і він. Але я йому нецікава. В нас нема спільних інтересів. В нас нема нічого спільного, крім дітей і майна.
Хм...А раніше, щось було спільне, окрім дітей і майна?
Сонячний зайчик• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Що він любить? А ви?
Ви потрібна дітям і вони вас люболять
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Заведите любовника . Но по вашим фото и позам ощущение, что вы не раскованная, немного зажатая, не очень уверенная в себе . Нет?
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
До 30 років, але спорту немає в вашому житті скоріш за все
40. Чому вирішили, що спорту нема?
По чому видно?
Так, Ви праві, зі спорту тільки велосипед.
По чому видно?
Раз одела не бу• 02 сентября 2023
Ответ дляТень льва
В більшості, чоловіки починають шукати собі на стороні ’відпочинок’/’свято’, бо недостатньо отримають увагу від жінки.
Не через свою природу, а тому що це не так засуджується оточуючими. Срана патріархальна мгс
Платье Длинное бальное• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
40. Чому вирішили, що спорту нема?
По чому видно?
Бо мені 39 і я на спорті багато років) глаз намьотан) в мене ногі підтянуті, у вас м´які
Удальонка• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
40. Чому вирішили, що спорту нема?
По чому видно?
Осанка
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Женщины тоже в таких случаях находят отдушину. И к счастью сегодня плевать они хотели на осуждение. Каждый должен брать от жизни то, что ему необходимо.
Тень льва• 02 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
А женщины что делают, когда им мало внимания? Выносят мозг?
їм ( жінкам)мозок виносять діти) на чоловіка витрачати енергію вже немає сил)
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Колись був класний секс, думаю, що й любили ми один одного, але інтересів спільних ніколи не було.
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Тогда и не стоит обижаться на леваки. У каждого в браке свои интересы и приоритеты.
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Так якраз і з любовниками не складається. Навіть постійним коханцем ніхто не хоче бути.
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Тааак.
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Почему, как вы думаете?
Тень льва• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Зрозуміло. Ви зараз самі написали, що раніше любили один одного. Значить у вас вже нема таких почуттів. Але чому тоді засмучуєтеся, що чоловіку не цікаві? В такому випадку, вам повинно бути всерівно
Я помиляюсь на рахунок почуттів?
Дюйм оф о4ка• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
І з німцем не склалося?
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Почему, как вы думаете?
Я не знаю, чесно. Я далеко не фригідна. От не знаю, що їм треба.
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляТень льва
Я помиляюсь на рахунок почуттів?
Я не лише про нього, я про всіх
Удальонка• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Погана?
Да
Вы ж платье и каблук надели только для фото,обычно редко надеваете?
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
А вам хочется одного и надолго?
Не будь КакСвета• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
І ніхто мене не любить.
Нікому я непотрібна.
А хто має вас любити, якщо ви заміжня?))
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
І з німцем не склалося?
Вчора зрозуміла, що ні.
Не прохожу мимо• 02 сентября 2023
Ответ дляФляшунька
Да.
Вы хотите прямо серьезные отношения? Тогда почему не разведетесь?
Фляшунька
• 02 сентября 2023
Ответ дляУдальонка
Да
Да. Зазвичай джинси, футболка, кофта. Нема куди носити ці сукні.
А як її поправити осанку?