ТочноБудет• 02 сентября 2023

Який купити термос в школу дитині? Щоб не протікав

Знаю Трамп супер, але він дорогий, якщо загубить буде дуже шкода, дитина 1 клас
Дешеві брала вже, то трохи протікають ((
Огірок та Помідорчик• 02 сентября 2023
Ось ідеальний, до 200 грн на секонді. Ernesto, пошукайте тут, в інтернеті, думаю, що і там будуть недорогі.
Огірок та Помідорчик• 02 сентября 2023
В дочки вже третій рік такої ж форми з якогось масмаркета з принтом Фрозен.
julia-678c• 02 сентября 2023
Термокружка Emsa
Стервочка• 02 сентября 2023
У сина такий з трубочкою Thermos із 1 класу, піде в 3-й.
Христя в тiстi• 02 сентября 2023
Хвалена тут кружка contigo продержалась меньше року і потекла.
автор ТочноБудет • 02 сентября 2023
Ответ дляСтервочка
Дороговаті (
Пластилин_Колец• 02 сентября 2023
Ответ дляСтервочка
О, у моего сына тоже этой фирмы был термос, только с тачками. 4 года пользовался, пока случайно в школе на подоконнике не забыл.. так и не нашли.. :(
Стервочка• 02 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
Дороговаті (
Зате не мінятимете щороку, як дешеві, що течуть
Самая СоветЧиваЯ• 02 сентября 2023
Tramp
Probel Tochka• 02 сентября 2023
Harmony найкращі, та й ще марка українська. Пляшки для води теж там беру, термос для їжі також чудовий, тримає цілий день.