Люблю ХОЛОСТЯКА• 03 сентября 2023
Ніколи не кидала людей, але..
певно маю якийсь не той характер. Може я м´яка занадто або трусіха.
Загалом,я 2 р як розлучена,мені 34, є дитина 10 років. Маю цивільного чоловіка , живем разом вже рік , так вийшло що з´їхалися з ним після 4 міс наших зустрічей. З´їхались не по великому коханню, мені потрібно було десь жити і ми вирішили знімати квартиру. Так мені було легше фінансово. Він простий робочий, який заробляє тим що встановлює котли унітази і т п. Проблема в тому що я бачу що не моя людина. Як чоловік не може вирішити моїх потреб таких як ремонт авто ( я плачу кредит за авто але доводиться і ремонт платити) , телефон інший купити мені не може - буду купувати сама, каблучки подарувати теж не може. Як чоловік не може задовольнити в ліжку, від слова ніяк, дітей не може мати , я його і не відчуваю зовсім, два цьомка і зразу в бой , Пояснення про прелюдію йому як вода з качки. Не доходить.
І от я стою перед вибором... Попереду зима, я забезпечую себе і дитину, сплачую кредит, даю половину на оренду.але знімати житло самій мені в натяжку вже. І от за рахунок того що він половину платить ми так витягаємо.. він починає мене роздражати... Вибачте пердить , зригує, ці його похлопувпння по дупі мене вже задовбали. Може це так у всіх вдома хз, колишній цього не робив при мені. І я незнаю як мені чинити далі?? Як йому сказати що я з ним далі бути не хочу і як мені витягти далі з тим житлом. Просто тупік.. я ще така що боюсь образити людину . Там в нього вся сім´я в церкву ходила молилась щоб когось найшов собі. Ну от... Вже пропозицію робив. Це просто треш напевно. Я не прийняла але і не відхиляла.
Я дуже сумую за колишнім чоловіком, але там дороги назад вже нема, кинув він мене. І нема бажання жити з кимось іншим , ну нафіг такі нерви. краще самій ,але якби ж вистачало тих капосних грошей... я не можу тверезо вибудувати зараз стратегію дальшого життя, потрібен ваш погляд збоку.
Жити з ним ще цю зиму? Чи йти від нього? А як йти то куди і як піти і що сказати? Прошу тільки не радьте мені ще одної роботи, я з особливими потребами. Додому не повернуся, там близько до війни, в моєму житлі поки воно ціле живуть люди які трошки мені щось кидають за проживання. Батьків не маю, як і родичів.
Результат:
вже голосів:
628 (84.64%)
Йти , шукати дешевше житло
114 (15.36%)
Залишатися до літа
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
ну віддайте ті сережки, якщо вже так питання стоїть, людина точно не ваша, бо спочатку хотіла просто потролити - пердить, по дупі хлопає))) так усі роблять, хто давно живе разом, це нормально, а от те, що в сексі ніякий та до вас не прислухається, це погано, про те що не ремонтує вашу машину та не купляє телефон, то може він стосунки не сприймає як серйозні
коротше, я б або сказала, що просто живемо як друзі, або втекла б, при чому, на мій характер, точно втекла б, бо я псих, мене все бісить, це б для мене був зайвий травмуючий фактор
Дякую. Прислухаюсь. Просто одного дня з´їхати поки буде на роботі? І ігнорувати?
Леди Г• 03 сентября 2023
Йдіть, автор, якщо почуттів немає, а є роздратування....
Чоловіка шкода, не псуйте йому життя, нехай скоріше звільниться і шукає іншу. Ви у нього час відбираєте.
Жили де до нього і як сплачували?
Житло завжди можна знайти дешевше. Так, гроші потрібно буде економніше витрачати, але то не першочергове завдання. Першочергове - зберегти здорову нервову систему. До речі, ви також собі нікого не можете знайти, поки ви з ним.
Жили де до нього і як сплачували?
Плету корзинки• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Він безплідний
Робили тест? Який? Бо всі переболіли свинкою, а потім ’це не моя дитина’.
Я_з_Франека• 03 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
Мнение от мужчины. Вам уже не 10 лет, научитесь говорить правду мужчине.Распрощайтесь с ним. Это пойдет и ему на пользу тоже, пусть становится мужчиной. Это проще, чем корчить из себя ту, что всем довольна. После развода езжайте заграницу в Ирландию или Германию на выплаты ( 1000 дол + в месяц) Там посидите некоторое время, ощутите себя женщиной на все 200% от европейских мужчин ( у них принято жениться на женщинах 40 лет, потому Вы для них норм) За рубежом куча женщин с особливими потребами, это норм, особенно в Ирландии, где из за климата много таких людей. Ощутите себя нормальной девушкой в свои 34, и затем , возможно, соберетесь с силами и вернетесь в Украину, хотя наврядли это случится... Вообщем в 34 пора действовать !
Ви такий мужик, як я папа римський... І далі свого села не виїджали, бо знали б, що повно гарних жінок і у Німеччині, і у Ірландії. Прям усі тільки Авторку чекають.
Околовита• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А як буде діставати питаннями що таке і чому то так і стояти на своєму не получилось і все?
Скажите что разные взгляды на жизнь, семью, секс. Говорите прямо , не юлите.
Викасикрет• 03 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
Мужчины разные бывают и некоторые могут при расставании быть неадекватными. Поэтому задача женщины уйти максимально безопасно для себя а не рассказывать правду подвергая себя риску.
Плету корзинки• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я зараз просто кажу що зразу піти в мене не вийде.
Ну, то сидіть і не рипайтеся. Що ви від нас хочете?
Викасикрет• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Саме так і тільки так, навіщо Вам розборки і нерви, напишіть листа і залиште десь в хаті.
И_В_офигительных_штанах• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Жити з жінкою іншою і дітками теж не варіант, я жила , вона з´їхала , потягла частину наших речей , та і коли жили то часто її діти брали нашу їжу так що нам вже й не лишалось.
Автор, все просто, вы его не любите.
НО! Остановитесь, таких чем старше тем больше
1. Говорите РТОМ, Вася выйди в Сан.узел, мне не приятно я девушка.
2. Вася купи на новый год мне кольцо, вот ссылка, накопи, а то обижусь и не будет чего хотите, хоть того же секса.
3. Вася, НЕТ вставлять рано. Я НЕ ВОЗБУДИЛАСЬ!!!! Мне надо ещё, куни, шмуни, руками ногами блин, все говорите. И не давайте совать. И купите ещё себе вибратор, так как явно 50% проблем от неудовлетворенности.
4. Вася сходи, и купи то и то.
5. Сделай вот это и позвони туда то и туда то.
6. Хочу накопить на холодильник/стиралку/машину...поэтому пока оплачивай аренду пока ты сам, ничего не знаю Вася, бери больше заказов, ты ж меня замуж звал. Свадьбу хочу, так что ещё Вася копи на свадьбу.
А остальное посмотрите по ходу. Если зачухается Вася, то свободные деньги на психолога и решать, что стресс, что важно, а заодно почему вы сами себя не любите!
Удачи
4. Вася сходи, и купи то и то.
Удачи
Губи до вух• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Никто никого нигде не ждет. Но шансов больше у нее именно за границей из за возраста и менталитета. Плюс немаловажна материальная составляющая, почувствовав большую свободу из за больших легких денег, она уже не захочет обратно возвращаться, как и большинство Украинских женщин...
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
Правду? Я прийняла решение разьехаться потому что меня не устраивает наш секс и твое стремление что женщина должна пополам во все вкладываться? Он прекрасно знает что у него в штанах на возраст 12 лет и что его зп не хватает . Жаль что так вышло,я до жизни с ним вместе не знала что у него там так печально да и о зарплате особо не расспрашивала, считаю это нетактичным.
Викасикрет• 03 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Автор, все просто, вы его не любите.
4. Вася сходи, и купи то и то.
Удачи
4. Вася сходи, и купи то и то.
Удачи
Зачем автору заниматься перевоспитанием уже взрослого человека?И явно ониуже не мил и достали ее
Я_з_Франека• 03 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Автор, все просто, вы его не любите.
4. Вася сходи, и купи то и то.
Удачи
4. Вася сходи, и купи то и то.
Удачи
Смішно. В неї нема грошей на житло, а тут кошти на психолога. І Вася, до речі, не топ-Форбс, а простий роботяга.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Маючи такі іржаві ночви замість авто, Ви ніколи від нього не підете. Знов ремонт, гроші, а жити десь треба і так по колу
Вона не іржава, це Сітроен с4 2016 року випуску. Просто від мене приховали що там є проблема. Так я з тою проблемою їздила 2 роки аж поки не зламалась. Зараз вже на ходу , її поміняли запчастину
Викасикрет• 03 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
Шансов в чем больше?Найти такого же пополамщика , только местного разлива?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Я здала кімнату жінці з дитиною і прожила з ними 3 роки. Вона ще готувала смачно. Я з роботи прийду , продукти принесу , а вона накормить. Здружилися. З таким ідіотом як у Вас я якраз не захотіла жити. Краще з кимось на правах старшого чим з чмом , яке треба обслуговувати. Або шукайте дешевше жилплощу.
Певно дешевше і буду шукати.. але трохи прийдеться ще потягнути час. І придумати причину чому ми розходимось
Я_з_Франека• 03 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
Які великі гроші?
’Мужик’, ти спробуй прожити у Західній Європі на ці гроші. Фантазер
Губи до вух• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
тем более, нужно уходить. Жизнь одна, и зачем жить с тем с кем не хочеш или что то не устраивает... Терпеть все это выход конечно, но зачем, если можно рискнуть и вдруг все будет супер...
Я_з_Франека• 03 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
Це у кращому випадку.
Губи до вух• 03 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Які великі гроші?
Я говорю про выжить, и побыть без мужчины одной с ребенком
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 сентября 2023
Ответ дляЛеди Г
Жили де до нього і як сплачували?
Та я і в себе відбираю, агов. Жили в гуртожитку нас поселили. Щось не маю більше охоти знову туди заселятися.і ділити одну кімнату на 4-5 чоловік. Так і є, поки я з ним в мене стоїть блок на інших. Я не зраджую.
Я_з_Франека• 03 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
А нащо їй пертися виживати за кордон? Без мови, без гарної професії. Іноземці такі дурні, у черзі за біженками стоять, щаз. Нащо ото дурню писати?
Ответ дляВикасикрет
Ну во первых, потому что она никого не найдёт и тем более особо не полюбит больше того же Васи
Во вторых, если бы скажем была более рискованной и сильной уже продала б давно ту машину (при всей благодарности за выезд от врйны) и поехала бы себе дальше в любую страну, и ребёнку своему бы мир открыла, и себя хоть....от части успокоила (без войны и тревог)
А так как воз и ныне там, то хоть чтоб Вася не сунул, пока не возбуждено, скажем начать с малого
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 03 сентября 2023
Ответ дляПлету корзинки
Якщо вам так цікаво то В нього не опустились яєчка з народження , було кілька операцій але не допомогло,так і лишилось одне в тілі а інше не розвинулось..як і член в принципі.з його слів. Та і сама відчула що мошонка як пустий мішечок ,вибачте за такі подробиці .
Шкідлива молекула• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А ему как сказать? Я ухожу потому что ты не мой человек? Меня ещё напрягает то что его родители двамес назад малой сережки подарили на день рождения , я очень отказывалась . Но настояли.
Можно уйти пока он на работе. Серёжки ерунда. Можно подумать Боинг подарили
Я_з_Франека• 03 сентября 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ой, я не можу: відкрити світ дитині
Ітонський коледж, швейцарський пансіон, подорожі, ага. Табір з арабами та циганами, черга у тафель, стрес у дитини через неможливість спілкування у школі. Оце на світ надивляться
Шкідлива молекула• 03 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Слушайте, каждый день темы ,что мужик бросил , заблокировал без предупреждений и объяснения. А вы страдаете. Озвучили решение и без объяснений. Скажите,так надо. Всё.