Асталависта бэйби• 03 сентября 2023

Повернулась з Єгипту. Прочитайте про наших жінок…

Поїхала на відпочинок сама з дочкою. На яхті мене запримітив єгиптянин, правдами-неправдами знайшов мене в інстаграм. Почали спілкуватись. Запросив до ресторану. Одразу відмовила. Сказала, що одружена і флірт мене не цікавить. Тай навіть якби була вільна- з незнайомими іноземцями нікуди б не пішла…. Запропонував погуляти біля готелю щоб мені було спокійно. Просто хотів поспілкуватись. Одним словом - я його відшила. Повернулись додому. Він продовжує писати, спілкуємось на різні теми. Я запитала чи дійсно єгиптяни вважають українок легкодоступними. Сказав що це правда. Готові завжди до інтиму українки і росіянки. Але українки найкращі в ліжку. От так українські шльондри зіпсували всім репутацію… Я йому сказала «якщо ви самі хочете спати зі шлюхами то ви нічим не кращі за них». Задумався😀 Спілкуюсь з ним і далі, хочу довести, що в україні більшість - це достойні жінки. Щоб не всі грали в рибалку з нами, не на всіх треба охотитись. Є такі достойні, що на з ними одружуватись треба, а не просто хотіти потрахати))) тому дівчатка, якщо до Вас підкатують араби - їх цікавить не ваша особистіть, а ваша здатність до безкоштовного швидкого сексу)
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Що бедуїни, то бедуїни👍🏼👍🏼👍🏼 А наші - ТОПчик❤️
Конечно топчик. Сидит ваш супруг с ветвистыми рогами ,пока вы с арабом флиртуете , был муж араб , то за такое ,автор, вы бы носили голову в руках , такое там с рук не сходит миленькая моя .
автор Асталависта бэйби • 03 сентября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Там навіть прикордонники фліртують при живому чоловіку і дітях поряд, коли паспорти перевіряють. А які чоловіки на ресепшені в готелі працюють, що навіть мій чоловік зацінив.
Да, да. Є таке в аеропорту. А в нашому готелі - всі були всі гарно виховані. Привітання і побажання гарного дня. Ніхто не розглядав нас як мавпенят. Ніяких вульгарних натяків. Нас було 7 жінок. Всі погоджуються про цивілізовану поведінку в готелі👍🏼
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В Єгипті 5 раз. Без чоловіка - перший раз. Для мого бізнесу якраз і треба такий араб який буде пересилати мені певні товари, які в нас користуються попитом)) Так що в мене свої цілі є)) але не романтичні✌🏻
На ходу переобулась фантазёрка)
Тро Нью-Йорку• 03 сентября 2023
Спасибо, Автор! Своими действиями Вы доказали, что украинки легкодоступные, но некоторые вы..делываются
Ні грама• 03 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
Яхта... Люди.... Йде араб і бачить автора.
Відкриває інстаграм і???
Як?
В Инстаграме достаточно поставить геолокация и вам напишет куча арабов или турков
Последний вагон• 03 сентября 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Вам по факту очень льстит общение и общаетесь вы вовсе не для того, что доказать правду про украинский народ!
100% противно от таких как автор. Как раз поэтому и считают украинок шлюхами. Зачем с нимм вообще общаться? Тем более муж есть. Фу
В кого тако було• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
В мене є мій майбах. Траліки не цікавлять🤣
Ню - ню. Колесо Фортуны крутится.
Там-тарарам• 03 сентября 2023
Ответ дляМудрецыха мира
То вы реально давно там были.
Вас интересует мой опыт? Поверьте, вам будет очень больно, от того, что вы живёте скучно и пресно
’слів защітан’
Продаю витрішки• 03 сентября 2023
Автор,я думаю,порівняно з єгиптянами,європейці всі розкутіші.В них жінка не працює,інша релігія і уклад.Доя них деякий спосіб життя є аморальним,а для нас ну вже не так гостро.
Мудрецыха мира• 03 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
’слів защітан’
Удалено администрацией...
ВундерКИНГ• 03 сентября 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тільки ви можете говорити англійсько
Ви хочете йому доказати, що українки не легкодоступні.
Ви така класна. Вобще.
По відчуттям, що перший раз закордоном…
Тролль она брехлывый! Почитайте ,уже показания начали резко путаться )))
Ворона• 03 сентября 2023
А с чего вы взяли, что украинки хотят замуж за египтян? Они также хотят секс на один раз. Все получают то, что хотят. Проблема в чем?
Суцільна зрада• 03 сентября 2023
Авторе, а чому в україні - з малої літери??!! І такий наклеп на наших жіночок. Ви агент московитів?!
Ответ дляКуколка-мяуколка
Ви теж позорисько ще те від моменту спілкування в інстаграм з цим чуваком до моменту відвідування закладу там де музику слухали. І це я тільки на третій сторінці.
Що заважало блоканути єгиптянина на початку спілкування і покинути заклад, де лунала російська музика?
В кожній нації є як хороше, так і негативне. Ви тому яскравий приклад.
Покинути заклад де слухали рос музику? Ви маєте на увазі я мали вистрибнути за борт яхти у відкрите море і гребсти самій до берега?😀
Чумачечая_• 03 сентября 2023
Така дурня , особливо якщо взяти до уваги що німкені їздять в Єгипет у секс утри
Мию чакри щоденно• 03 сентября 2023
Кто бы говорил, сами египетские мужики те ещё шлендры, бегают за всеми подряд, какой бы старой, толстой и страшной не была женщина, чтобы развести на деньги. И надеются подцепить любую немку, чтобы вывезла в Германию.
Ответ дляВ гости звали?
Ну и что.
Вы знали, как до войны был налажен секс туризм Турция - Одесса ?
Як?
emerald_88• 03 сентября 2023
Блін, автор, ви ж підтверджуєте його думку своєю поведінкою і цими переписками 🤦
Суцільна зрада• 03 сентября 2023
Ответ дляЧумачечая_
Про німкень у методичці не було....
Ашолюдискажуть• 03 сентября 2023
автор, вы и есть легкодоступная
Ответ дляСвятатабожа
Рыдаю то есть тот араб который стены перед немкой облизывал, оказывается совершал ритуал Вуду
Шаманив над нею))
В кого тако було• 03 сентября 2023
Ответ дляМюллерная
Это в скучных мелких населённых пунктах и у люмпенов. У нормальных современных людей не принято вообще интересоваться кто с кем занимается сексом. Секс это просто секс. Им можно заниматься неограниченно, как угодно и с кем хочешь в рамках уголовного кодекса. И жить при этом полноценной жизнью гражданина.
’Ну’, ’Ню’ - ну, это классно!
Ответ дляВундерКИНГ
Слушайте,рыбный мужчина , селедочник вы наш , детский лепет это мужик туссящий на женском форуме))
Господи, а цей чоловік Вам що зробив поганого? Чого на нього кидаєтесь?
Аноним Советчик• 03 сентября 2023
Автору в копилку старый-старый приема развода на постель.

’Я думал, все такие, одинаковые. Но ты не такая совершенно. Я просто в шоке, моя жизнь перевернулась,и с тобой я буду спать исключительно по любви и с благоговейным трепетом’.
А_я_ЛОЖУ!• 03 сентября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Ну то таке. Про кацапів розкажіть, вони ватнічають в Єгипті?
Нет
Я вернулась 17го августа. Общалась со многими. Все против войны.
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тільки ви можете говорити англійсько
Ви така класна. Вобще.
По відчуттям, що перший раз закордоном…
Ну так, без чоловіка перший раз. 12 років подорожували разом. В 2022 році неїздили нікуди. Цього року вперше поїхала без нього. Це ж помітно вам і так..
Мию чакри щоденно• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
И почему вы не побрезговали общаться с грязным египетским проститутом??
Ответ дляАноним Советчик
Трошки вище кінця ще прочитайте. Мій чоловік на 0 слухає рос.пісні. Я слухаю. З побратимами - російською.
Навчіться поважати людей. І заодно не ділити за статтю і національністю. Бо спочатку з оцими вашими рожевими соплями ви виглядали ’прєлєсть какая дурочка’, а коли почали маніпулювати національностями, то вже ’ужас какая дура’.
Вони хай слухають що їм хочеться. Там на нулі їм не до мовного фронту. А ми в тилу можем і за укр мову воювати.
А_я_ЛОЖУ!• 03 сентября 2023
Автор, я не пойму, а чего мужчинам секс-туристам можно, а женщинам нет? Почему женщина сразу шлендра???
Анонимус Я• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Їдьте з подругами. Або шукайте «Мамусин тур» там їдуть мамочки з дітьми. І весело і нестрашно.
Понятно) так вы специально за приключениями поехали) так бы сразу и сказали