Асталависта бэйби• 03 сентября 2023

Повернулась з Єгипту. Прочитайте про наших жінок…

Поїхала на відпочинок сама з дочкою. На яхті мене запримітив єгиптянин, правдами-неправдами знайшов мене в інстаграм. Почали спілкуватись. Запросив до ресторану. Одразу відмовила. Сказала, що одружена і флірт мене не цікавить. Тай навіть якби була вільна- з незнайомими іноземцями нікуди б не пішла…. Запропонував погуляти біля готелю щоб мені було спокійно. Просто хотів поспілкуватись. Одним словом - я його відшила. Повернулись додому. Він продовжує писати, спілкуємось на різні теми. Я запитала чи дійсно єгиптяни вважають українок легкодоступними. Сказав що це правда. Готові завжди до інтиму українки і росіянки. Але українки найкращі в ліжку. От так українські шльондри зіпсували всім репутацію… Я йому сказала «якщо ви самі хочете спати зі шлюхами то ви нічим не кращі за них». Задумався😀 Спілкуюсь з ним і далі, хочу довести, що в україні більшість - це достойні жінки. Щоб не всі грали в рибалку з нами, не на всіх треба охотитись. Є такі достойні, що на з ними одружуватись треба, а не просто хотіти потрахати))) тому дівчатка, якщо до Вас підкатують араби - їх цікавить не ваша особистіть, а ваша здатність до безкоштовного швидкого сексу)
Плету корзинки• 03 сентября 2023
Правдами не правдами знайшов інстаграм… так і пишіть, що дала йому інстаграм. А то інші шльондри, а ви вся така в білому яку прям змусили спілкуватись … ага) не хочу спілкуватись, не приймаю запит на переписку. Знали, що так можна?)
Плету корзинки• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Знайшов По відмітках. Я відмітила дайвінг клуб в інстаграмі)) Так він мене і знайшов, я спочатку теж не повірила, кажу не роби з мене дуру. Але коли він моє фото скинув яке зробив тишком-нишком - я офігєла)))
Перейдіть по відміткам і зрозумієте, що це можливо) там їх просто мільйон
Дурочок тут нема) крім тієї, що переписується з египтянином
автор Асталависта бэйби • 03 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
вы знаете сколько студенток мусульманок учась в Украине перед отъездом восстанавливают девственность))
Вообще не считаю нужным эту тему обсуждать
Як скучно я живу))
Красота неземная• 03 сентября 2023
Знайома з початку війни в Єгипті. Було 32 роки розлучена і буз дітей, уже народила від одружениого старшого на 10+ років єгиптянина і планує і другу дитину від нього, бо він хоче.
Вони слухає і все вірить, що він обіцяє.
Маленька частинка того що я привезла для бізнесу. Да, нам треба араб для постійних поставок. Бо те що я привезла - це на кілька годин торгівлі. Да, я троляка. В Єгипті не була. Живу в Мухосранську))
Дівчата. Ціннуйте себе🙏🏼
Бибер-анонимер• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
автор, а почему украинская женщина на отдыхе не может заняться сексом с мужчиной?? что в этом такого?
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляОлечка79
Нафиг мне та грязная аутентичность
И не люблю я отдых пляжный , с максимум автобусной экскурсией .Обожаю ездить , смотреть , бывать в разных местах . Поэтому всегда авто в аренду и вперед .
Вы не поняли. Я для себя выбирал, не для вас.
задумчивая мордочка• 03 сентября 2023
Автор можливо це ваш гiркий особистий досвiд нажаль так у Єгиптян, Туркiв та iнших мусульман про всiх європейських жiнок уявлення не дуже гарне загалом, там iнша культура та свiт, вiд того що ви його вичитали та ваших нотацiй ставлення особисто до вас та всiх Українок не змiнеться, адже чоловiки з тих країн звикли що жiнка без хiджабу автоматично шльондра та вже й не жiнка як така......в них це у кровi та культурi, зараз навiть вони стають бiльш свiтьскими але якщо його родина живе по старим правилам або законам шарiату ви ту людину не змiнете, просто забудьте...
Вельми шановна• 03 сентября 2023
Ой, та прям.
А єгиптянчики прям чесні і незаймані. Самі мужики-шалави) а у нас секс-туризм.
Одразу жінки погані. А мужики - святі
Олечка79• 03 сентября 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А мне зачем эта информация ?
задумчивая мордочка• 03 сентября 2023
Ответ дляВельми шановна
Ой, та прям.
Одразу жінки погані. А мужики - святі
в них за культурою та традицiями прийнято що чоловiк може тримати навiть гарем а жiнки повиннi все життя кутатись у простирадлa та не мають права пiднiмати голови у присутностi чоловiкiв або розмови з ними, це навiть не так релiгiя винна а саме життя там, мicцева культура, традицiї, звичаї, там жiнку можуть клеймити як повiю навiть якщо вона працює, в тих культурах багато дивного для нас а для багатьох з них недивлячись на сучасний свiт це все ще золотi закони життя якi мало хто навiть серед освiдчених чоловiкiв та жiнок наважиться порушити...
Ответ длязадумчивая мордочка
Я б не сказала, що це гіркий досвід. Це більше схоже на отримання нової інформації. Він одружений на якісь там родичці своїй. Такі правила. І в них немає тої «хімії» між чоловіком і жінкою як в нас. Я свого чоловіка обрала сама, тобто не батьки/родина і тд, люблю і обожнюю вже 14 років. Араби одружуються як на мене «як попало», а потім шукають ту іскру хрін знає з ким і кожен день…. Поспілкувалась з ним, дізналась про їхню культуру глибше і ще раз переконалась, що Україна понад усе)))
Шаманю второпях• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я живу в рожевих очках)) 14 років заміжня, тому що таке швидкий секс поняття не маю. В мене такого досвіду не має. Але багатьом іншим виявляється без пооблем роздвинути ноги перед незнайомцем))
Вы впервые выехали на заграничный курорт?
Само_достаточная• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Чому його в блок посилати? Мені спілкуватись з іншими чоловіками можна і цікаво. Я не фліртоманка, закидати удочки не вмію. Тому в мене багато чоловіків друзів🙂
Пока Да, после первого же прошения денег, надеюсь вы прозреете! Еще несколько недель переписки и с вашим другом случится несчастье:) и вы как верная подруга должны будете помочь ему с деньгами. Так, что не расслабляйтесь!
задумчивая мордочка• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
ви маєте рацію, у них так заведено, хлопців і дівчат часто видають заміж навіть за двоюрідних братів і сестер, у досить юному віці, іноді є випадки весіль між дядьком і племінницею і навпаки, особливо Єгипет, незважаючи на весь розмах і комфорт для туристів, це все ще одна з бідних мусульманських країн, де населення не квапиться й не взмозі поки що щось змінювати для себе, і живе за дуже старими традиціями, які не ризикує порушувати навіть молодь, часто вони вчаться в Європі, Азії та Америцi, а повертаючись на батьківщину, знову дотримуються всіх місцевих правил та звичаїв бо там iнакше мягко кажучи не прийнятно...
Лукава_Кiшка• 03 сентября 2023
Обычно в Египет ездят парами, а ещё кому нужны те египтяне?
Бедная страна, работают там за копейки, спать поведет в барак какой-то, ещё и не понятно сколько болезней у него. Кто будет с ними спать?
Бойцовская• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Я навіть не знаю що гидотніше : нашвидко переспати з египтянином і забути, чи місяцями вести переписку з незнайомими чоловіками, згадаючи як вони хотіли познайомитися
Шаманю второпях• 03 сентября 2023
Ответ дляТочноБудет
А сколько их практикует анал, чтобы взамуж ’неиспорченной’ идти.
Білий Лосик• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Дивно, що ви начебто доросла жінка, а не розумієте елементарного. На відпочинок їдуть відпочивати, у кожного то свій відпочінок, хтось лежить тюленем, хтось гасає по екскурсіям, а комусь курортний роман треба. І до чого тут доступність? В тій же америці або європі до сексу дуже легко відносяться, то що, всі шльондри?
Ну такоє
І ви нічим не краща, бо спілкуєтесь з тим чуваком і типу щось намагаєтесь доказати, але якщо бути відвертою з собою, то вам поосто подобається увага і піднімається самооцінка
бибизяна• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Як скучно я живу))
Не , но меня интересует вопрос.
Только укр или рос девушки такие?
Другие не такие? Немки например, у них вообще все вольно.... Или другой вопрос что наши самые красивые и их все хотят. Почему нас считают за ш. ??
Королева краси• 03 сентября 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я тоже наслышана про Египет. Так там даже наличие мужа, спутника не всегда останавливает, а тут одна... чем думала автор неизвестно
Наслышаны? Т.е вы там никогда не были?)) Из серии не читал, но осуждаю?
Тримаю свічку• 03 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
Как Вы вообще туда осмелились поехать без мужа или парня Я слышала про Египет, что одним девушкам там небезопасно, что там чуть ли не сам персонал может в Вашем же номере голым себя предлагать.
Вони вам за рекламу мають доплатити)))
Королева краси• 03 сентября 2023
Ответ дляІстеріомама
Кошмар, я думала эти отели просто для того, чтоб не слушать детские крики целый день. Вот я наивная)
Была в отеле 18+, главная идея отеля - релакс и покой, тихая музыка, никаких детей, никаких тусовок вообще.
Но это от отеля зависит, есть такие, что зажигают по-взрослому))
Ух яка ж Я• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
цивилиза́ция. Через И.
Я рада,надеюсь у вас самооценка теперь хоть чуток поднялась выше😄
Ух яка ж Я• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Дівчата. Ціннуйте себе🙏🏼
Это сейчас сеанс самовнушения?😄куча коробочек и я вам нафоткаю или найду на просторах необьятного инета,удивили,на свет ценить себя,да автор,цените себя ибо не мы чатимся с египтянами😉
Омлетик• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Їздять, німки теж були в готелв, вони аж занадто спокійно відпочивають. Ми з дітьми і водне поло грали і боччу на пляжі. А вони лише лежать. Дітей до речі відводять в Kids Club і ті діти сидять з кам‘яним обличчям дивлячись «Машу и Медведь»)) Правда хто що з ким робить в номері не знаю))) Але вони туди їздять
Ну так и украинки не все на арабов кидаются.
Сиамская сороконожка• 03 сентября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Автор думает, что ’она не такая’. И он разглядел в ней личность прежде всего. Вначале думал, что шльондра, а потом такой - О, нет, не шльондра, личность. И все, влюбился в такую нее особенную.
Вот так бывает. Перевернула всю жизнь тому египтянину своим ’янитакая’. Он же этого ни от кого больше не слышал, ага.
Ну, а що? Автор впевнена, що вона там одна така чесна і неприступна попалась, а всі інші шльондри. А те, що вона на гачку, автору і не зрозуміло😂
Муркошечка• 03 сентября 2023
це з як в анекдоті - він каже, що може 5 разів за ніч, то й ви кажіть, хто заважає

якийсь єгиптянин сказав, що усі українки - повії, а автор повірила йому чомусь, капець
Королева краси• 03 сентября 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Ці єгиптяни такі собі на вигляд. Зуби жовті. Як можна спати з ними?Алььооо, дівки!!! Ми всі доглянуті, манікюр, педикюр, ламінування вій і тд. Ми гарні. Будуїни вбільшості стрьомні. Якщо що, то турки коасивіші і доглянутіші)) Це ж який у вас голод що готові з такими чудіками спати?
Агов, девка, из всего чатика, готова с желтозубым спать только ты
Відкушу все що стирчить• 03 сентября 2023
Если бы такая слава была только в египте, но увы, в европе уже аналогично