Я читаю і наші новини, і російські.
І от сьогодні прочитала, що в одній російській школі вчителька відмовилася від класу.
Чому?
Туди спихнули всіх дітей не слов*янської національності,
які по-російськи ні бе, ні ме.
ВЗАГАЛІ.
Спочатку батьки цих дітей не слов*янської національності вимагали, щоб їх розкидали по нормальних класах.
Щоб в попу надуті швидше інтегрувалися.
Так, хай вчителька половину уроку витрачає на цих, не інтегрованих, а російські зачекають.
Мені стало дуже шкода цю вчительку.
Так, можливо, вона за Путіна. А можливо, проти, просто мовчить, бо втрачати роботу, знаймитись з ФСБ не хоче.
А як у нас?
Останнім часом я спостерігаю, що просто корона, от ми всі такі ідеальні, то тільки росіяни погані. Ага.
В Україні вчителів часто робять крайніми і навішують просто не зрозумілий і нікому більше не потрібний тягар?
Чому?
які по-російськи ні бе, ні ме.
ВЗАГАЛІ.
Щоб в попу надуті швидше інтегрувалися.
Мені стало дуже шкода цю вчительку.
А як у нас?
Результат:
вже голосів:
12 (41.38%)
Свій варіант
8 (27.59%)
Часто
5 (17.24%)
Така робота
4 (13.79%)
Буває
0 (0%)
Ніколи
Краденые абрикосы• 03 сентября 2023
А как у нас что, кого вы называете ненужным грузом,учеников?
В том классе и правда не надо было всех вместе собирать,а раскидать по классам, два-три человека в классе все внимание учителя на себя не заберут в ущерб другим.
’Я читаю і наші новини, і російські’
Мы рады, что у вас есть много свободного времени.
’сьогодні прочитала, що в одній російській школі вчителька відмовилася від класу’
Ничего себе ’глубина погружения’ и детализация. Очень значимое событие, планетарного масштаба.
Картинку какую-то совершенно левую прикрепили.
Срати я хотіла на вчителів на московії. Нехай здохнуть там усі разом з тими личинками яких вчать.
В нас за мого життя ще не було нормальної державності, але і без того все класно!
Мої молодші діти навчаються у школі для нацменшин. Є різні діти, що ні бе ні ме ніякою. Всі чудово інтегровуються.
БальзаковскийВозраст• 03 сентября 2023
Думки правильні, але не розумієте для чого ви цікавитись що там на росії і для чого тут це пишите
БальзаковскийВозраст• 03 сентября 2023
Ответ дляMirella-a
Похрен на их новости, не читаю ни тут, ни где либо.
+
БальзаковскийВозраст• 03 сентября 2023
Ответ дляirina _d
Картинка странная для этой темы.
Просто влепить некуда было, или попутали со следующей темой своей?
Тоже не поняла к чему картинка. Так и вообще первая и вторая пооловина темы немного из другого разряда
Wendy Rhoades• 03 сентября 2023
какой-то поток сознания)
пыталась понять мысль автора, но не справилась))
НамСвоюРобити• 03 сентября 2023
Картинка - вгадай як виглядає рашнявська вчителька?
По темі: а наф нам ця тема?
Юлия_Юлия-2175• 03 сентября 2023
А чому для вчительки діти взагалі повинні бути тягарем? Вона точно у своїй професії?
Може ще лікар має обирати кого лікувати?
І так, справа не в національності - замість дітей не словянської національності можуть бути, наприклад, діти з інвалідністю.
Але не бачу сенсу у своренні теми і для чого нести сюди новину з ворожої раші не розумію.