Ні грама• 03 сентября 2023

Тут часто запитують чи пізно змінювати професію?

Я нещодавно закінчила курси у бьюті сфері. Мені 37 і я думала, що це пізно.
На курсах я була наймолодшою.
Дівчатка 41 і 42 на колористів вчилися і жіночка 65 на перукаря.
Так що хто ще думає - не думайте, вперед!
LoveYouOrNot• 03 сентября 2023
Ответ дляНетутешня
Учиться может и не поздно, но в учёбе должен быть смысл. Учёба ради учёбы- это такое себе занятие... Парикмахер, который стрижет кого-то раз в неделю после курсов - это, давайте скажем честно, плохой парикмахер. Нужна практика, как и в любой профессии.
А що, за тиждень забуде як стригти? А, точно, то ж 65-річна, в неї вже напевно склероз.😆

автор Ні грама • 03 сентября 2023
Ответ дляНетутешня
Да кто ж к ней пойдёт стричься домой после курсов? Кроме мужа... внуки вряд ли пойдут.
Одна з дівчат, якій 42 розповіла мені, що пішла на курси, бо вже давно всіх стриже, не правильно, як вміє. І в неї просто черга. Її мама, подружки мами, бабусі - сусідки.
Тому знайдуться бажаючі
Айболитная• 03 сентября 2023
На цей форум більшість приходить, щоб обісрати і злити агресію, хоч і пасивну.
Бабка_в_кедах• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Тому знайдуться бажаючі
Это не заработок, это гемор.
Но каждому свое конечно
автор Ні грама • 03 сентября 2023
Ответ дляАйболитная
Шкода, що не можна закрити тему. Вибісили так, капець
Багиня• 03 сентября 2023
Ответ дляНетутешня
Ещё раз. Кто пойдёт стричься к 65-летнему новичку?
скажет, что у нее 30 лет стажа, и никто не проверит
Бабка_в_кедах• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Правду вам пишут. А вы розовые очки снимайте и думайте

Стервочка• 03 сентября 2023
Це не професія, курси одна хоч щороку змінювати. А для серйозних змін звичайно пізно
LoveYouOrNot• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Та не звертайте увагу) Більшість людей живе в шаблонах.
автор Ні грама • 03 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Що мені думати? Що до цього я нічого не заробляла, а нарешті в 40 років почну?
Це ви думайте
Спішу - перекидаюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Тому знайдуться бажаючі
Й скільки вона з мами бере й з подружок?
автор Ні грама • 03 сентября 2023
Вважайте тему закритою
Пліткарка• 03 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Вы продаёте курсы? Иначе непонятна эта эйфория.
В бьюти сфере клиенты нарабатываются годами. В 65 лет у неё очередь где будет? На кладбище?
Моя знакомая в 63 уговаривала работодателя на собеседование на продавца в магазин одежды, - та не хотела из-за её возраста
А после собеседования звонила пару раз, была готова взять и 63-летнюю
Все зависит от соискателя, бывают и в 40 хуже чем в 60
Бабка_в_кедах• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Це ви думайте
Вы думаете что в свои почти 40 вы себе нашли суперпрофессию маникюрщицы? А до этого вы кем работали ? Продавцом?

Думаете что напилите на более богатую жизнь? Это сфера обслуживания...чем тут гордиться
Бабка_в_кедах• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Вважайте тему закритою
Заплатите и закройте раз так вам неприятно правду читать
парИла я парИла• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
В салонах зараз гребуть усіх, ви б і не знали новачок вона, чи ні
зачем всех гребут?
После 18• 03 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Камикадзе были всегда
Новачків зараз дуже непогано вчать, змінила манікюрницю досвітчену з купою клієнтів, але вона не розвивається, бо ніколи, на новачка.
Галя-краля• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Не звертайте увагу, мене в 42 тут відправляли на кладовище і писали, що неможливо, мозок вже атрофувався, обличчя страшне, і т.д . Мабуть по собі судять. Роботу шукала аж 2 тижні.
автор Ні грама • 03 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах

Ви на приколі, чи що? Ви розумієте, що не всі люди здатні по якимось причинам зробити кар´єру? В мене і пенсії не буде, бо немає стажу. Так що мені тепер робити - з протягнутою рукою стояти, чи краще майстром манікюру працювати?

БальзаковскийВозраст• 03 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Завидуете, что вы ничего не добились? Или что намного младше, но больше устаете?
парИла я парИла• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
я тоже хочу в эту сферу, но очень боюсь. Тоже 41 на носу, курсы давно заканчивала
БальзаковскийВозраст• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
А краще жити на пенсію? Вона чудово виглядала, активна і цікава.
Ми не знаємо її задумів, але я впевнена - її клієнт її знайде.
Це не правда, що клієнтів шукати важко.
Я тільки виклала свій сертифікат у Фб- і в мене вже черга серед друзів і знайомих, всі чекають коли я все куплю)
Не звертайте увагу, просто люди заздрить, що людина пенсійного віку годна більше, ніж вона на десятки років молодша
автор Ні грама • 03 сентября 2023
Ответ дляпарИла я парИла
Я теж боюсь, але краще спробувати, аніж не спробувати і жалкувати
Бабка_в_кедах• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Работайте кем хотите. Кто мешает то? Вам тут кто то запрещает?
Кто на кого учился, как говориться.
парИла я парИла• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
вы дома планируете работать?
Бабка_в_кедах• 03 сентября 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
🤣🤣🤣
БальзаковскийВозраст• 03 сентября 2023
Ответ дляНетутешня
Курсы - это одно, заработок- это уже совсем другое. И женщина с курсами парикмахера в 65 очень погорячилась. Стоять на ногах весь день в 65 уже будет сложно.
Вы так думаете, но есть разные люди
После 18• 03 сентября 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Моя мама в п´ятницю права отримала, 67 років, теж були ’добрі люди’, що казали, куди ж автошолу, типу всьо вже. Вже два дні, вчора возила подруг на дачу, відмічати. Доречі, професію змінила у 58.
автор Ні грама • 03 сентября 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Кто на кого учился, как говориться.
Вчилась я на круту професію, я маркетолог. Але освіта нічого не значить, якщо в житті було багато АЛЕ
-Ленуськин-• 03 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Тут так і є, що не розкажеш, гівном обіллють, цікаві люди...
Дуже пишаюсь людьми, які вчаться, розвиваються, вдосконалюють свої знання !