Підкажіть будь ласка, яке борошно обрати зараз для бісквітів?
Те, яке я брала завжди останнім часом мене не влаштовує, дуже погіршилась якість, а скоро в дитини день народження, хочу сама спекти торт і треба перевірена марка борошна, в якої зараз точно нормальна якість
Дякую
дожену і ощасливлю• 03 сентября 2023
Никогда не подводил Хуторок.
Я довольна. Выпечка всегда удачная.
18 мнеУЖЕ• 03 сентября 2023
Ответ длядожену і ощасливлю
Никогда не подводил Хуторок.
Я довольна. Выпечка всегда удачная.
А от Хуторок мені взагалі не подобається,з мого досвіду найгірша у нас мука. Хоча для бісквіта норм.
Мексиканочка• 03 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мені Euromill подобається.
І мені
Княгиня пітьми• 03 сентября 2023
Багато печу і бісквіти і хліб на заквасці. Ніколи не розчаровувало: Вінницька, Евроміл, Щедрі брати, Хуторок, Білоцерківська.
Мексиканочка• 03 сентября 2023
Ответ дляЭкспертиза
Вінницьке, зернарі
І це,але воно неоправдано дорожче. Еuromill цілком влаштовує.
Экспертиза• 03 сентября 2023
Ответ дляМексиканочка
Нехай дорожче
Мексиканочка• 03 сентября 2023
Ответ дляmena
бісквіту по гост борошно немає значення. можна навіть замінити на какао, крохмаль і т.д.
борошно хороше (норма глютену) у нордік, євроміл.
Вірно
Тирамісу на терасі• 03 сентября 2023
Я для пасок та тортів на ДН беру у ’товарах з Європи’ польське борошно.
Бо з нашим буває не вгадаєш. Партія від партії може відрізнятись.
Для хлібу (печу у хлібопічці), млинців і тд - Хуторок, багато років.
Броніки для Моніки• 03 сентября 2023
Додаю у будь-яке пшеничне борошно трохи кукурудзяного - продаєтся у АТБ, дешеве.
Садова гойдалка• 03 сентября 2023
Автор, возьмите Хуторок или Богумилу, но пару раз просейте через сито.
Броніки для Моніки• 03 сентября 2023
Ответ дляБарышня86
А що це дає?
Бісквіт буде сухішим і більш пухнастим, є така властивість кукурудзяного борошна. Але, трохи не таким ніжним, як був би на чисто пшеничному.
Кукурудзяного десь чверть, не більше додаю
Совбез• 03 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мені Euromill подобається.
плюсую до нього також