Радикальная• 03 сентября 2023

Найдешевше море восени: де?

Я все літо провела у лікарні, а дитина була майже сама. І от зараз дочка дуже просить відвезти її поплавати. А я ні разу не була за кордоном і думки немаю, куди можна поїхати. Плюс я дуже обмежена у фінансах. Порадьте, в яку сторону дивитися на кінець вересня- жовтень, днів на 7. Щоб можна було накупатися і щоб було не дуже дорого
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Билеты это сложная вещь. Если в одну сторону дешевле, то во вторую сильно дороже. Плюс до Польши, по Польше. Нет. Только тур автобусом все вкл искать
Я в поиске ищу сразу туда и обратно. Но опять- таки, я ничего не утверждаю. Просто как вариант для раздумий. Если за эти же деньги есть олл и если устраивает дорога автобусом, тогда лучше так.
НетЕщеНаверное• 03 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Автору надо искать по группам туры. Самому дороже выходит почти всегда. Уже убеждалась ни раз ( и даже по Европе тоже.
asoloviova• 03 сентября 2023
їдьте до Болгарії, вам на все вистачить. Якщо потрібно допоможу, але моя порада їхати до середини вересня.
автор Радикальная • 04 сентября 2023
Дявчата, всім дякую! Скористалася порадою і бронюю пакетом, вже внесла передплату за Єгипет
Галя-краля• 04 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
А розкажіть, будь ласка, звідки і куди будете летіти, як до аеропорту плануєте їхати. І шо по вартості виходить? Теж хочу до Єгипту з дитиною у жовтні.
автор Радикальная • 04 сентября 2023
Ответ дляГаля-краля
На вересень, із Жешува. Ціна на 7 ночей 30 тис. Готель 4*, все включено
Їхати планую до Києва, потім до Перемишля, і там до Жешува. Так зорієнтував турагент
Галя-краля• 04 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
Дякую за відповідь. А Ви не дізнавалися про виліт з Кишиніва, набагато дорожче? Бо така дорога с пересадками, ще ж й по вартості мабуть вийде не дешево.
автор Радикальная • 04 сентября 2023
Ответ дляГаля-краля
Ні, я не питала про вильоти з інших міст. Якщо чесно, агент порадив, я погодилася та й усе. По дорозі прикинула, то наче нормально виходить. Мені, в принципі, в будь який аеропорт добиратися далеко, треба спочатку всю Україну проїхати
Чебураха з перцем• 04 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Болгария .
Сама хочу, но останавливает длительная дорога в автобусе
Только приехали. Дорога оказалась не такой прям печальной, как казалось. Конечно, все индивидуально. Вода в море теплая, вчера детей невозможно было вытащить, сегодня пасмурно, но всегда можно найти чем заняться при желании)