Радикальная• 03 сентября 2023

Найдешевше море восени: де?

Я все літо провела у лікарні, а дитина була майже сама. І от зараз дочка дуже просить відвезти її поплавати. А я ні разу не була за кордоном і думки немаю, куди можна поїхати. Плюс я дуже обмежена у фінансах. Порадьте, в яку сторону дивитися на кінець вересня- жовтень, днів на 7. Щоб можна було накупатися і щоб було не дуже дорого
Ласковая_львица• 03 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
35 тис грн, плюс/мінус пару тис
Автор, нереально
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
ну чесно кажучі я взагалі там ніколи не була) подруга колись їздила наприкінці вересня
Це Чорне море, воно восени набагато прохолодніше за інші моря. Я в Україні обожнювала Чорне море у вересні, але комфортно купатись там можна було приблизно до середини вересня. Тоді вода коливалась в межах 20-22 градусів. Пізніше - комфортно гуляти, дихати морем, і якщо пощастить - то пару разів скупатись. Тобто, можна чудово вадпочити. Та це вже не про повноцінний пляжний сезон.
Альфред Шнитке• 03 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
35 тис грн, плюс/мінус пару тис
З якого міста будете їхати?
Кому там слова не давали• 03 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
35 тис грн, плюс/мінус пару тис
Смотрите Карпаты с бассейном
€900 на двоих на неделю - нереально.
ОдинРазНадетое• 03 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
Дякую!
Кстати, можно и на Майорку попробовать.
На самом деле, если нет особой привязки к датам, то много куда можно податься.
Мы с ребенком были в Кала -Миллор, очень понравилось, в Симо, у нас был завтрак (+100 евро к цене), завтрак был шикарный, с большим выбором блюд.
автор Радикальная • 03 сентября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
А скільки років дитині? Бо від цього ж в готелях ціна буде рахуватися і ще авіапереліт. Якщо старша 11 років то..за 35 тис Єгипті не відпочити. Бо ціни зараз доступні, але це 45-60 тис. А в жовтні будуть ще дорожче.
Турція зараз вже падають ціни. Можна полетіти за 45-55. В жовтні буде дешевше- та там холодно буде купатися в морі. (Ну це як ев мене)
Болгарія точно не рекомендувала.
Це менше 1 тис дол. На цю сумму реально виловити самій квитки і винайняти апартаменти.
10 років дитині
автор Радикальная • 03 сентября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
З якого міста будете їхати?
Суми
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляБентливуман
чому ми не хотіли? ми рахували без олінклюзіва готель в Аланії (а в жовтні в Кемері вже вибачте, холоднувато) був нам на 5 людей 50-75 тис грн за 10 ночей, це була середня ціна

нас було 2 дорослих та 3 дітей, це був просто готель без олінклюзіва, в результаті ми на Сіцилії в маленькому містечку зняли класнющі апарти за 550 євро за 10 ночей

я підраховувала, разом із перельотом мені на двох із сином, житло, усі переїзди туди-сюди десь 40 тис грн вийшло, ні в чому собі не відмовляли, щоправда не їздили нікуди, бо в тому місці не особливо й поїдеш
Вам підкажу, Турція заточена ALL, інколи різниця між ALL і без харчування буває 5 долларів за тур, зверніться до агента - він вас здивує. Ну і порівнювати готель і апартементи, взагалі дивно - у готелі є інфраструктура і сервіс які на 180 градусів відрізняються від апартаментів.
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Болгарія точно не рекомендувала.
дитині цікавіше в готелі, а не з мамкою на кухні готувати і ввечері прогулянка і спати. Анімація, басейни, знайомства і т.д.
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Смотрите Карпаты с бассейном
€900 на двоих на неделю - нереально.
Тему читали? там про море
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ дляjabka ya
Турецький ALL все ж наврсд чи знайти за 35 тисяч на двох... Бюджет в автора обмежений, тому мені все ж здається, що реальніше лоаити найдешевші кватики кудись, і вже під них шукати апартаменти чи готель.
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
якщо не має привязки до дат, то можливо спіймати за тиждень до виліту
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ дляjabka ya
Тоді це був би найкращий варіант, думаю :)
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
автору потрібно не тут запитувати, а в агента(бажано кількох) самій моніторити ціни
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ дляjabka ya
Ну, автор хоча б приблизно зорієнтується :). Мені особисто тут не раз радили гарні ідеї щодо бюджетного відпочинку.
Пиу!Пиу!• 03 сентября 2023
Ответ дляjabka ya
Тут теж є агенти
Мені давали хороші поради )
Пи Пи Пилюля• 03 сентября 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Вы просто не захотели напрягаться (:
Если выловить билеты по 50 евро, снять апартаменты, покупать продукты на рынке и супермаркете и самой готовить, спокойно уложиться в бюджет автора.
У меня подруга 10 дней с сыном отдохнула, только вернулась.
Обошлось почти 50 тыс, но ужинали они по кафе и квартира была не из самых дешёвых, хороший комплекс, с бассейном, сауной и большой площадкой.
С таким отдыхом , лучше дома сидеть, чем отдать кучу денег, чтоб ходить по магазинам и рынкам, стоять у плиты.
Ответ дляОдинРазНадетое
Дешёвые билеты бывают из Будапешта , люблю этот аэропорт.
Можно найти за 50 евро.
Там снимаете квартиру, уже невысокий сезон, сами готовите
Это недорого обойдется.

Назад есть за 6.10 по 80 евро
До Будапешта ещё надо доехать
€30 на человека самый дешёвый билет: итого €120 проезд из/в Украину - почти сутки в пути в одну сторону
В Анталии €50 +€80 за одного *2=€260
Вечерний придет - минус один день отпуска
И это цены на сейчас, завтра может быть дороже
900-380=€520 на проживание и питание на неделю?
7 дней отдыха+4 дня дорога
Ответ дляjabka ya
Тему читали? там про море
Там и про поплавать
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Не соглашусь. Сидеть дома - это никак не лучше отдыха у моря. Даже с самостоятгльной готовкой ))))))). Каждому свое.
автор Радикальная • 03 сентября 2023
Ответ дляjabka ya
Я навіть уявлення не мала що моніторити, зараз хочаб розумію, в яку сторону дивитися
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Там и про поплавать
тема: Найдешевше море восени: де?
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
ви вперше їдете? якщо так. почніть з агента
автор Радикальная • 03 сентября 2023
Ответ дляjabka ya
Так, за кордоном не була
jabka ya• 03 сентября 2023
Ответ дляРадикальная
Так, за кордоном не була
Пошукайте агента, назвіть свої бажання все підшукають. Якщо готові до виліту за пару днів/тиждень - також повідомте. І краще всього декількох знайдіть, бо хтось може бути не зацікавлений моніторити тури для вас.
Редиска Я• 03 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Єгипет
Я не поняла, а чего с этого коммента проржали вашего? Ржущие, вы решили, что Ницца будет дешевле Египта?
Khmelnichanka• 03 сентября 2023
Ответ дляРедиска Я
Я ржущий смайл не ставила, но все же Египет в октябре - это высокий сезон и не низкие цены. А с Ниццей вообще никто ничего не сравнивал же.
А я женатая• 03 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Болгария .
Сама хочу, но останавливает длительная дорога в автобусе
Сезон в Болгарии официально закрывается 15.09. Дальше только полагаться на милость природы. В октябре уже спускают бассейны в комплексах. Вон у малого даже тренажерный зал при дорогом отеле закрывается 11.09 🤷‍♀️ И никого не дыр-дыр, что полно желающих его посещать- все, сезон окончен и точка.
P.S. В прошлом сезоне в октябре еще было жарко, но это случай…
Примарочка• 03 сентября 2023
Ответ дляРедиска Я
Я вже нічому не дивуюся. Я тут бачила, як буквально хтось пише: мій син вчиться в 3му класі, і купа дислайків:)
НетЕщеНаверное• 03 сентября 2023
Все еще очень жарко на море в Греции. Но не слушайте, что тут можно вложиться. Все ОЧЕНЬ дорого. Не верьте отзывам про дешевую еду. Молоко к примеру 80 грн +. Пообедать с 2 блюдами и напитками недорогими - 40 евро, принесли ставриды и кусок лимона (типа жареной мойвы только не вкусно) - 13 евро. Из недорогого салаты, их вино, пасты. И это я уже молчу о ценах на жилье и дорогу. Ну не выйдет тут бюджетно никак.
Из вариантов сморите недорогой Египет 4 звезды наверно. Возможно Албанию. Может что-то в Турции. Но Европа всегда дорогая