Замовила бальзами для губ. Фото додаю. Це просто жах, м´які, наносяться шаром в пів см, не приємний запах, крихти. 180 грн 1 шт. Написала їм з проханням обміняти на нормальні, сказали, що я дивний клієнт, що більше ніколи не приймуть від мене замовлення і тд
personality• 04 сентября 2023
Навіщо замовляти якусь кесю-мєсю не пойми де і ким зроблену, якщо можна купити якісну проф?
Ответ дляpersonality
Що для вас якісний проф бальзам для губ?
personality• 04 сентября 2023
Ответ дляІрина-4c94
Біодерма наприклад.
Елена - 79• 04 сентября 2023
Ответ дляІрина-4c94
Чим вам не подобається Нівея наприклад ?
Алина-1240• 04 сентября 2023
А чем вас кармекс не устроил?)что аж какую то бурду купили?)по крайней мере к заводу в случае чего притензии предьявить можно
Ответ дляOlena Dnipro
Я не проти нівеї, хотіла натуральний склад
Елена - 79• 04 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Да, кармексы классные
personality• 04 сентября 2023
Ответ дляOlena Dnipro
Ну по перше у нівеі склад гімно, по друге вони спонсори тероризму
Ответ дляАлина-1240
Кармекс був, не подобається на губах
personality• 04 сентября 2023
Ответ дляІрина-4c94
Ну то маєте. Повністю натуральний продукт програє у зовнішньому вигляді
Елена - 79• 04 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Склад не читала, але багато років користуємося гігієнічними помадами, зимою, подобаються.
personality• 04 сентября 2023
Ответ дляShellyBelly
Купіть Weleda і буде Вам щастя
О точно веледа. Веледа і біодерма на губах не липнуть і не воняють. Кармекс тоже гуд, але липне.
Алина-1240• 04 сентября 2023
Ответ дляІрина-4c94
Кармекс був, не подобається на губах
Биотерм попробуйте,тоже хороший
margaritavoronina1• 04 сентября 2023
Не думаю що в вашому цьому натуральному дуже гарний склад. Виглядає як’срала мазала ліпила’ з таким виглядом там точно немає якісних складників
ShellyBelly• 04 сентября 2023
Ответ дляSmusish
Якщо вам в лікувальних цілях і гарний склад, пробуйте Пурелан мазь. Це моє спасіння. Бо від багатьох бальзамів, губи ще більше сушили і вони облазили.
Так,пурелан то взагалі підпал. Сама купила собі чисто для губ. У мене вони облазять страшно. На ніч наношу і губи взагалі чудові
Сестры Гримм• 04 сентября 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Була спека, то може валялися ті бальзами на складі в +30. Виглядає саме так.
Свас в шоке• 04 сентября 2023
Ответ дляІрина-4c94
Кармекс був, не подобається на губах
То салом намажте, там і склад хороший і ефект вау!
juliankoste• 04 сентября 2023
Ответ дляІрина-4c94
А какой там состав, они указали? Просто интересно, потому что похоже, что какой то ингредиент свернулся. Лето, жара была, как они их хранят, пересылают, их же в холодильнике хранить нужно, если реально натуральный состав, без консервантов.
juliankoste• 04 сентября 2023
Ответ дляСестры Гримм
Да, я тоже так думаю. Такое ощущение, что таяли/застывали.
Ответ дляpersonality
))) нічого подібного, я користуюсь коррес, чудовий склад, гарний вигляд, але цінник не нівея, звичайно, до речі також скажу фе на українські бальзами що в Місу прощаються, забула назву, склад хороший, а механізм який піднімає зламаний, тільки підняти можна
Ответ дляShellyBelly
Я скільки перепробував тих гігієнічок , доки десь на іорумі хтось мені порекомендував пурелан. Я здивувалася, але так сказати втрачати не було чого. І о,чудо!!! Це моє спасіння, я з ним вже років 9! І тут всим раджу, вдруг комусь допоможе. Бо у мене таке було з губами, така сильна сухість. Я потім ще приспособилась, коли настав сухість, мочу губи водою і зверху пурелан. І на ранок як нічого не було. Реально це моє спасіння.
Viktiriia-ec46• 04 сентября 2023
Ответ дляSanechko
А оріфлейм не пробували?
Я багато років ним користуюся. Поки нчого ліпшого не знайшла.
Блакитний- без аромату
у мене такий із шоколадним запахом. задоволена
Hanna-Hanna• 04 сентября 2023
Ответ дляSmusish
І склад супернатуральний. Чистий ланолін без нічого