Замовила бальзами для губ. Фото додаю. Це просто жах, м´які, наносяться шаром в пів см, не приємний запах, крихти. 180 грн 1 шт. Написала їм з проханням обміняти на нормальні, сказали, що я дивний клієнт, що більше ніколи не приймуть від мене замовлення і тд
Ответ дляІрина-4c94
Я не проти нівеї, хотіла натуральний склад
І що, ви думаєте що отримали натуральний склад? Якщо у вас не прийняли претензію, то де факт, що заявлені складники там присутні. Взагалі до косметики неаідомих українських виробників напів хенд мейд або хенд мейд відношусь негативно, бо частіше робиться в якомусь підвалі без дотримання всіх санітарних норм
miotornado• 04 сентября 2023
Ответ дляІрина-4c94
Кармекс був, не подобається на губах
Попробуйте вот этот бальзам. Мне очень понравился.