А у нас макарошки• 04 сентября 2023
Узи вен нижних конечностей
Девочки, кому назначали делать узи вен на ногах во время беременности? Какие симптомы у вас были? У меня отекают стопы и болит на стопе в одном месте. И ещё на естественные роды вы одевали компресионные чулки или бинтовали ноги еластичними бинтами? Какие препараты вам назначали?
А у нас макарошки
• 04 сентября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
если отекают, то носите компрессионные чулки уже
А какую нужно компресию 1 или 2.
Любимка-анонимка• 04 сентября 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А какую нужно компресию 1 или 2.
2 и одеваете утром
Дон Пэдро• 04 сентября 2023
Під час другої вагітності призначали.
Були сильні набряки ніг, вени були сильно виражені від паху до колін.
Призначали компресію, а після пологів (наперед) прогнозували можливу лазерну корекцію.
Панчохи так і не купила (була неймовірна спека, я не уявляла, як їх носити), пологи пройшли також без них. Протягом пари тижнів після пологів взагалі забула, що була така проблема, хоча вік не 25)) Наслідків немає жодних.