Молчунья• 04 сентября 2023
Курина гомілка - що для дитини з неї приготувати?
Повелитель бітка• 04 сентября 2023
Моїй два роки я роблю так , відварюю спершу в першій воду варю 15 хвилин , зливаю воду промиваю гомілку потім дістаю і варю вже в другій воді туди додаю петрушку цибулю і моркву і варю все це з пів години , общипуб мʼясо нарізаю , кидаю моркву вермішель варену і трошки відвару і дитя лопає
Молчунья
• 04 сентября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
А чого так довго варити в першій воді?
Повелитель бітка• 04 сентября 2023
Ответ дляМолчунья
А чого так довго варити в першій воді?
Щоб не був жирний . А легкий суп
Хомо_сапиенс• 04 сентября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Щоб не був жирний . А легкий суп
Какой там жир с ножки
Повелитель бітка• 04 сентября 2023
А що нетак з моїм рецептом , хто смайли ставить напишіть що не так , я прислухаюсь з задоволенн , дитина перша, може щось роблю не так , гомілку не часто їмо в основному телятина і кролик
Повелитель бітка• 04 сентября 2023
Ответ дляХомо_сапиенс
Какой там жир с ножки
Є там жир з кістки , дитині два роки , повно жиру якщо не злити в мене каструльна маленька
вентиляторная• 04 сентября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
все у вас так, не парьтесь... вы ж знаете советчиц - все и всегда нужно обгадить..
Крихітка на всі• 04 сентября 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Та все так
Але дурам якщо не авокадА, дорадА то все не так