Трейдер кріпти• 05 сентября 2023
Повірка лічильників води. Куди звернутись?
Дівчата, хто нещодавно робив повірку, порадьте компанію, будь-ласка. Перечитала відгуки по сервісу навʼязаному ЦКС і в шоці, не хочеться отримати проблему і втратити гроші.
Наперед вдячна
Неробименінерви• 05 сентября 2023
Минулого разу викликали через Київводоканал. А в цей раз самі подзвонили, я задала купу питань, мене все влаштувало (повірка без зняття, якщо не пройде, то не плачу за повірку), і я погодилася. Сертифікат прийшов на нову пошту і в ЦКС фото через телеграм відправила, нікуди не ходила.
Тільки не про гроші• 05 сентября 2023
Може Ви в шоці, але з їх підрядниками буде менше питань.
Якщо Ви будете шукати сторонню організацію, то потрібно взяти у них копію дозволу на проведення такої роботи. Без цієї копії водоканал не прийме акт виконаних робіт та висновки.
Тільки не про гроші• 05 сентября 2023
А що за відгуки по сервісу?
У мене був позитивний досвід.
Зняли лічильник, прогнали водичку через пристрій, майстер через планшет передав інформацію далі, потім все поставили на місце.
Через декілька тижнів прийшли результати. Один з лічильників не пройшов повірку, довелося поміняти.
От і все :)
У мене був позитивний досвід.
От і все :)
Неробименінерви• 05 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Во время войны не нужна поверка
Уже нужна, Постанова 440 от 07.04.2023 разрешает отсрочить поверку только на оккупированых и прифронтовых территориях.
Трейдер кріпти
• 05 сентября 2023
Ответ дляНеробименінерви
Що за фірма?
Неробименінерви• 05 сентября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Що за фірма?
Щось типу Сантеплоенерго, подивитись зараз немає змоги.