Приму в дар• 06 сентября 2023

Любимые духи

Какие у вас самые любимые духи
60 метрів сметани• 06 сентября 2023
Ответ дляПосле 18
Zara Red Temptation
Омг це така вонючка, до рвоти, хоч на роботу і і спортзал не носіть

Пустощі-веселощі• 06 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Баккару забули
и кирке, это местный парф триггер
AnnaOst• 06 сентября 2023
Я через рік після народження дитини хотіла щось собі купити і не змогла. Все дууууже різко пахне, те, чим користувалася до вагітності теж душить, Перлс лалік так взагалі смердять, а я їх багато років любила. Може з часом нюх стане не таким гострим
Йцфыяч• 06 сентября 2023
Flowerbomb
После 18• 06 сентября 2023
Ответ для60 метрів сметани
Я нічого найсмачнішого і стійкішого не носила. Це просто мега. Наче і солодкі, але такі, що той, хто не любить солодке - їм вони сподобаються
Ліплю вареники• 06 сентября 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
у мене з вашого списку є Elizabeth Arden, Donna і Lanvin))
Donna-це парфуми на всі випадки-не залежно від сезону чи пори доби.
Абсолютно мій аромат (єдині, які я тричі купувала)
А от Lanvin рідко одягаю, хоча чоловік їх дуже любить на мені і так, це компліментарний аромат.
Elizabeth Arden - це класика студентських років))
Ще дуже люблю Dior Addict, але це суто вечірній аромат і теж дужеее компліментарний
Ваш теж від Еклата Ланвін скаженіє? І що чоловікам в них подобається так.Мій аж в ступор впадає, і голову звертає, коли хтось з жінок повз проходить и цей запах
АсобеннАя• 06 сентября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Кіліан - Погана дівчинка, проте зараз вже не маю змоги їх купувати, користуюсь Джульєт Супердоз
Не могу понять чем они так нравятся. Взяли на пробу, ну вообще не понимаю их
Рву и мечу• 06 сентября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Chloe Chloe
А як вони Вам? Мені чомусь здається, що вони мають бути схожі з шанелями , на початку «гострі» із довгим шлейфом
Ledi Di 2013• 06 сентября 2023
Ответ для100pudov
Делина и Роуз маск монталь ) ну люблю я розу )
Тоже люблю розу обычную с куста)с парфюмами вообще не попадаю

Вельшановна• 06 сентября 2023
Ответ дляТелепузик
Класно певно мати одні улюблені. В мене 60+ флаконів, а улюблених одних нема, бо вранці це одні, в обід інші і так далі…
Класно, певно, мати 60+)))
У мене їх лише два, то й вони і улюблені)
Радість моя• 06 сентября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Чому засміють?. Тож не жадор і не еклат
А що не так з еклат? Чому сміються
Радість моя• 06 сентября 2023
В магазині тестила Ланвін рожевий дуже сподобався, хотіла замовити на сайті, а їх виявляється кілька видів, тепер не знаю який саме сподобався
ЦібаФу• 06 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Баккару забули
Так, ще якісь мамонти монталі юзають, а так всі поголовно чері і кілліан - ще й морстка сіль 🤣
tereska• 06 сентября 2023
Добре зайшли Червоний апельсин від Герлен та Півон Суджоу від Армані.
Ніша прям розриває мої рецептори до мігрені, не могут нічого сприймати(((
Як ухурделю• 06 сентября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ganymede
тоже любимые. Уже два года, и ничего потеснить не может из 90 ароматов. Потихоньку продаю что стоит , пока у Ганимеда пальма первенства)
Альдебаран• 06 сентября 2023
Сикомор Шанель
Грейпфрут и ревень Локситан
Ангел-предохранитель• 06 сентября 2023
Ответ дляРомашкинная
У вас прямо акционная полочка в дьюти-фри ’все по 20 евро’ 😄
Извините, но правда забавно.
І чому це так забавно?
короткопамятна• 06 сентября 2023
Ответ дляРадість моя
А що не так з еклат? Чому сміються
Мабудь тому, що це дуже дешево і нашим порадницям то фу та бе.
А те, що в людина може тільки на той еклат дозволити, то таке...
Мінімум шанель має бути напряму з Франціі
Да, я блондинка!• 06 сентября 2023
Останній час на такі присіла. Чоловік вислав гроші на подарунок, пішла в Брокард, натрапила на них дуже довго вагалася але купила, ціна як для мене то завелика, але тепер не жалкую , як напахчуся то зразу настрій піднімається. Тепер це мої найулюбленіші парфуми. ☺️

66сезон666серия• 06 сентября 2023
Dior Addict і Givenchy L´Interdit - мої фаворити на уже не менше 2-3 років. А ще люблю кристал рожевий Версаче, давня моя любов, тоді, коли нічого дорожчого собі не могла дозволити, інколи і зараз хочу його на собі, добре на моїй шкірі розкривається. Модні новинки якось не сідають, не чіпляють, не розумію їх. Інколи і хочеться чогось новенького, але щось зупиняє від покупки.
Луноликая Вика• 06 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
нет, дело не в этом, но буду говорить за себя... я просто физически не выношу этот запах, и дело не в цене, есть и дешевле в коллекции, пользуюсь с удовольствием. Не делю парфюмерию по ее цене, только по собственному восприятию
Вмію заміряти найкраще• 06 сентября 2023
Прямо зараз - туфелька від Кароліни Glam
Плету корзинки• 06 сентября 2023
Жур де Нил от Эрмес, они божественны
Ромашкинная• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
І чому це так забавно?
Тому що підібрані саме ті парфуми що постійно стоять на акції в дюті-фрі в усіх аеропортах Европи, оці:
Moschino Funny
Kenzo L`Eau Par Kenzo
Trussardi Donna
Elizabeth Arden Green Tea
Я зараз не про вартість, бо є багато ароматів в цьому діапазоні, а про колекцію.
Там ще мають бути Davidoff Cool blue, CK The one і Lancome Tresor
Радість моя• 06 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
Дякую за відповідь, навіть не знала, купилабо подобаються
Радість моя• 06 сентября 2023
Ответ длякороткопамятна
Цікаво а Mark Jacobs також не в моді, чи їми дозволено користуватися?)))
Сало не люблю• 06 сентября 2023
Чё я прочла- любимые лохи
Розбещена цяточка• 06 сентября 2023
Ответ дляРву и мечу
Нет, абсолютно они разные
Хлоя имеет пудровый запах такой, шанели все мне кажутся сладкими
Я долго не могла подобрать себе аромат, случайно в брокард девушка предложила протестировать, на моей коже мне понравилось)
Так и ношу)
Нюхала из Хлои другие ароматы, неплохой флауерс, Роуз на любителя,по мне запах простоват,и другие различные запахи, но возвращаюсь к хлоэ
Завжди з рушником• 06 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ну, не создал, а доработал. И не так, чтоб сильно удачно…. Но с этой овцы еще настригут бабла, потому и терзают. И не так, чтоб Бакара всеми любима… В общем, непонятно, что вы хотели сказать.
Скажите, а вы тестировали в новом исполнении этот парфум? У меня есть флакончик первых выпусков, это сказка
Телячі ніжноСті• 06 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
L*or первых выпусков? На него не похож вовсе, да и на классический Жадор не очень.
Я себе припасла L”or 2017, на мой вкус, лучшая версия за 23 года.