Приму в дар• 06 сентября 2023
Любимые духи
Какие у вас самые любимые духи
Оле Лукойе• 06 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Сейчас меня засмеют, но Злая гвоздика, Серж Лютанс
Чому засміють?. Тож не жадор і не еклат
Не заздріть тьоті• 06 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Не знаю что это, но спасибо, что не киллиан 😄 я о нем только тут вижу
Проня_Прокоповна• 06 сентября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Чому засміють?. Тож не жадор і не еклат
Тут лише модними ароматами користуються) які коштують купу грошей. Тому про свої боязно й писати)
Файно Замало• 06 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
а Серж лютанс не купу грошей стоит?)))
Малая еще та• 06 сентября 2023
Декаданс Джейкобса, Жасмін і сигарети ЕЛДО і Вітер чудес Ерме.
Хоча смаки змінюються, аромати теж.
Телепузик• 06 сентября 2023
Класно певно мати одні улюблені. В мене 60+ флаконів, а улюблених одних нема, бо вранці це одні, в обід інші і так далі…
Мушля з Криму• 06 сентября 2023
Вже багато років - Дольче Віта від Діор. А на літо люблю Премʼєр Жур від Ніни Річі. Це з таких, що роками купую.
Оскорбляю всячески• 06 сентября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
А що тут повинно бути смішним?
Бжоли-бандерівці• 06 сентября 2023
Кіліан - Погана дівчинка, проте зараз вже не маю змоги їх купувати, користуюсь Джульєт Супердоз
Попадалочка• 06 сентября 2023
Не можу назвати лише одні якісь...
Обожнюю Lanvin Eclat D´Arpege, і мені до спини хто і що про це тут думає. Це один з найкомплиментарніших парфумів.
Ще Moschino Funny
Naturelle Yves Rocher
Kenzo L`Eau Par Kenzo
Trussardi Donna
Elizabeth Arden Green Tea
Ще Moschino Funny
Naturelle Yves Rocher
Kenzo L`Eau Par Kenzo
Trussardi Donna
Elizabeth Arden Green Tea
Сіґеле-міґеле• 06 сентября 2023
Nasomatto Nudiflorum,но у меня очень извращённый вкус
. Без затеста не рекомендую покупать.
Кому там слова не давали• 06 сентября 2023
Літом подобався Ганімед, але зараз на осінь зиму хочеться вже чогось солодкого
Небоброїдка• 06 сентября 2023
Ответ дляОле Лукойе
Чому засміють?. Тож не жадор і не еклат
І до чого тут Жадор та Екля? Доречі новий L`Or de J`adore створив Франсіс Куркджян, автор улюбленої усіма Баккари Руж:)