Автопортрет нурофена• 06 сентября 2023
Яка ціна унітазу з інсталяцією та кнопкою? Щоб надійно було до 10000 є?
Автопортрет нурофена
• 06 сентября 2023
Мені треба обладнати 3 санвузла в будинку
Чоловік 120 кг щоб тей унітаз не звалився
Та шоб не за всі гроші
Щоб була надійра система
Та шоб не за всі гроші
Щоб була надійра система
АфродитаПетровна• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Грн
За грн, ничего хорошего, только китай, лучше 10 тыс евро.
Спілий баклажан• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Та шоб не за всі гроші
Щоб була надійра система
Та шоб не за всі гроші
Щоб була надійра система
Надійна система grohe.
Автопортрет нурофена
• 06 сентября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Heberit подивіться
Кажуть шо він шумить порівняно із звичайним унітазом
Глас_Народа• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я брала собі в офісне приміщення. Не помітила, щоб аж так вже шумів. Взяла за порадою прораба, але брала минулої осені із довоєнних залишків в магазині.
В квартирі у мене Grohe як вище хтось порадив, але я його ставила років 10 або й більше тому. По звуку мене однаково, але зараз же і новіші технології. І той, що в квартирі (саме якщо брати інсталяцію) мені дорожче обійшовся ніж 400$
Просто болталка• 06 сентября 2023
Автор, с вашими запросами нужно искать по характеристикам веса нагрузки, никак иначе. 120 кг не любой потянет.
Крижана бурулька• 06 сентября 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Не більше, ніж усі інші )
Сизоока бестія• 06 сентября 2023
В нас сусід такий, великий хлопчик, то жінка відмовилась від інсталяції, ставили сучасний унітаз, але на підлогу. Він ще може гепнутися з розмаху на нього, коли вип´є добряче, а це вже може бути руйнування. Такі приклади є. А взагалі то інсталяції всі надійні. Я брала італійську з бюджетних на уцінці на Розетці. До речі, в них зараз теж є гарна пропозиція. Зараз пошукаю, бо позавчора траплялась на очі
Сизоока бестія• 06 сентября 2023
Не знайшла ту пропозицію, забрали, бо ціна була за комплект з унітазом 7300, але без кнопки. Ось непогана теж є по вашому бюджету