Смурфик• 06 сентября 2023

Яскрава зовнішніть при відсутніх даних???

Я маю невиражену зовнішність і мишиний колір волосся. І як наслідок білі вії.
Звичайно, що звикла, до того, що дала природа.
Завжди з макіжем, щоб підкреслити очі, але все одно не контрасна зовнішність. Якщо вечірній макіяж, то на фото виходжу нормально.
Темний відтінок волосся дуже старий, а відтінок світліший, робить ще біль розмиті риси.
Може, я щось упустила? Може є якісь способи зробити виразним обличча?
Дюймовочка• 06 сентября 2023
Фото можна.

Гарачий Чокалад• 06 сентября 2023
Татуаж бровей исправит их отсутствие
Коплю на груди• 06 сентября 2023
Пофарбуйте брови і вії, спробуйте яскравий колір волосся
Столічна штучка• 06 сентября 2023
перманент губ, пудра-брови,Зробіть колір волосся шатенка або руда
Кондуктор трамвая• 06 сентября 2023
Покрасить брови и ресницы в коричневый, волосы покрасить в рыжий такого оттенка.
автор Смурфик • 06 сентября 2023
Ответ дляКоплю на груди
Фарбую. Все одно невиразно.
автор Смурфик • 06 сентября 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Татуаж бровей исправит их отсутствие
Брови фарбуються регулярно. Але виразності обличчу не добавляють

автор Смурфик • 06 сентября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Пудра брови, мені і на інших виглядають смішно. Но собі точно не зроблю.
Губи постійно с перманентом під натуральний.
А от волосся шатенка чи руда - це, нажаль жах. Дуже не пасує. Рудий не тільки добавляє віку, але і витягує всі недоліки на обличчі, яких і не помічав, та поглиблює зморшки. Невдалий був експеремент)))
автор Смурфик • 06 сентября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Вище дописала. Такий відтінок буде відсвітлювати всі проблеми і збільшувати зморшки, додаючі вік(((
8 років тому змініила майстра і та мене в мовила, говорила, що мені не правильний відтінок підбирали. Потім майстер виправляла та сказала ’та ну на фіг’)))
Чумачечая Весна• 06 сентября 2023
Автор, давайте ваше фото, ми нормально вам все підскажемо, без фото, це розмова неяка..
Кондуктор трамвая• 06 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
Ясно. Просто у меня тоже внешность не выразительная, темный старит, а светлый размывает еще больше. Крашусь несколько лет в рыжий и МЕГА довольна- черты лица ярче, но недостатки наоборот блюрит и они не так бросаются в глаза. Но у меня кожа очень светлая, в некоторых марках даже нет достаточно светлого тональника.
автор Смурфик • 06 сентября 2023
Ответ дляДюймовочка
Фото можна.
Кондуктор трамвая• 06 сентября 2023
Ответ дляСмурфик
фото
Вам, пожалуй, так и нужно блондинкой оставаться. Любой другой цвет будет огрублять черты лица. Просто повседневный макияж должен быть яркий, ближе к вечернему.
автор Смурфик • 07 сентября 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Дякую.
От якраз мее макіяж і засмучує. Завжди доводиться наносити більше та густіше, а на фото чи у відображенні вітрин, наче легкий макіяж.