Допоможіть знайти• 06 сентября 2023
Молоко виводить токсини?
Прочитала тут що виводить, ваша думка?
Фиктивная• 06 сентября 2023
не виводить. єдине що допомагає вимивати токсини це вода, причому має бути такої температури приблизно як ваше тіло.
про молоко це міфи з стародавніх часів
Вся така шо куди там• 06 сентября 2023
Щодо токсинів не знаю.
Послаблює дію деяких отрут точно.
Перша допомога, якщо випив отруту випадково - молоко.
Послаблює дію деяких отрут точно.
Нервогенератор• 06 сентября 2023
Навіть зараз на шкідливих виробництвах видають безкоштовно молоко
Пешеходик• 06 сентября 2023
Взрослым вообще пить не рекомендуют, потому что выводит поносом все: и токсины и витамины.
Ксерокопия ночи• 06 сентября 2023
Офіційних даних не маю, але моя мама працювала на хімічному складі колись, то там видавали молоко, за шкідливість. Ще я завжди , перед фарбуванням вікон чи дверей сильно отруююся, а коли перед цим випиваю молоко - то ні.
Бутербродница• 06 сентября 2023
Слышала такое, что молоко связывает токсины в ЖКТ, а вот насчёт выводит - не думаю.