Ангел-предохранитель• 06 сентября 2023

Хочете треш?

Як думаєте, яка вага хазяйки фото?
вре_Динка• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Зал допоміг? Якісь спеціальні вправи?
тільки нарощування мʼязів біцепс берда, сідничні, квадріцепс.
з залізом
з грамотним тренером можно займатися і при варикозі, але тренер має розуміти що можна що ні

ПесиКот• 06 сентября 2023
118 кг?
автор Ангел-предохранитель • 06 сентября 2023
Ответ дляПес Патрон
Имеет значение рост, если как у меня, то где-то 75-80кг
55 кг, зріст 168
Трусиковед• 06 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
таак. мʼязи дуже гарно цилюліт витісняють. говорю як гармошка(то худію, то товстію)
як тільки закидаю зал, мʼязи починають збухати - цилік тут як тут, приводжу мʼязи в тонус цилік втікає
Не буду сперечатись, можливо у юному віці це й так. однак по своєму досвіду бачу, що зал не дає результатів у плані позбавлення целюліту, особливо зони галіфе. Є мязи, і доволі явно виражені, але є і ямки целлюліту. коли є жорстка діета - целлюліт трохи спадає, але шкіра стає дрябла і провисає. і галіфе так і залищається помітним і досить виразним
Мир Мир Мир!• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Масажі протипоказані при варикозні.
Аааа, так тут варикоз. Я думала проблема целлюлит
Рву и мечу• 06 сентября 2023
угадала вес, у самой такая же проблема. лимфа, нужно активной быть всегда, круглосуточно, чтоб не было этого, у меня при самом маленьком весе такое было даже.
ПесиКот• 06 сентября 2023
Отправила жалобу на голую *опу - Фотография с порнографическим содержанием
вре_Динка• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Це я. Одна та сама
не звертайте уваги, видно що ви, просто фото знизу і вблизі
моя думка вам тільки мʼязи допоможуть) можете спробувати бассейн, особисто мені він більше для спини і витривалості, на цилік не дуже впливає. зараз тренуюся з тренерами всі тренерши також цилюлітні, а плавають більше за мене
Пес Патрон• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
55 кг, зріст 168
Ну я намного выше))))

Будьте так ласкаві• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
фото
Комплекція гарна. Для гарного вигляду проблемних зон треба достатньо якісних жирів та білків. Здається, ви їх не доїдаєте
Фиктивная• 06 сентября 2023
Ответ дляПесиКот
Удалено администрацией...
Альфред Шнитке• 06 сентября 2023
Ответ дляТрусиковед
так а вага яка?? ви худенька у верхній частині.
фігура грушка?
Нет, не груша, плечи на уровне бедер и талия для груши маловата. Скорее худосочные часы..Или смешанные тип.
Будьте так ласкаві• 06 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
плаваю в басейні мінімум 2км два рази на тиждень - на цилік мінімально вплинуло) мабуть треба кожен день)
Можливо, ви не дуже активно рухаєте ногами. Я ходжу на все підряд, зал, басейн, фітнес, але мені здається, найбільший ефект саме від води.
ПесиКот• 06 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Удалено администрацией...
Мы с Вами на ’ты’ не переходили.
Тушьмушьнюшь• 06 сентября 2023
у меня вес 58 при 175 см роста. при определенном освещении целюль у меня есть даже на носу.
я забила на массажи-куяжи. и так прекрасна
вре_Динка• 06 сентября 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
ні, я тренуюся в тренерській команді, навпаки мене просить тренер менше ногами, більше руками працювати
від води, як і від пілатеса в мене і вага і цилік навіть при дієті стоїть
тільки зʼявляється зал і відразу починаються зміни. мені майже рік не можна було займатись в залі - я це дуже відчула на своєму тілі
по відчуттям дійсно здається наче це впливає, по візуалу аж ніяк... і дивлюсь на тренерш, які плавають більше за мене і також з циліком ходять, хоча в змаганнях перемагають
ЧукИГеки• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так. 55 кг, 168 см.
Ліля, ти))?
Инфотуфелька• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вже не знаю як з цим боротися((((
Труси на мені))))
До чого тут вага, як тут остання стадія целюліту
ЧукИГеки• 06 сентября 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Целюліт - це вторинна статева ознака у жінок.

ЛісАпетная• 06 сентября 2023
Невелика вага.
В мене 50 кг і щось подібне
Marmu• 06 сентября 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Люди реально 3 рази в тиждень по годині не можуть приділити час на зал, а потім розказують, як вони з цим боряться.
не допоможе зал. тут треба максимально чисте харчування без молочки, цукру, глютену, алкоголю.
вре_Динка• 06 сентября 2023
Ответ дляMarmu
100% чисте харчування - мало хто на таке спроможний. от серйозно, щоб взагалі без чітмілів чи зривів. легше мʼязами витіснити цилік, і інколи дозволяти собі чітміл, ніж все життя сухо жити, і на святах одну водичку без газу та травичку пощупувати
я не говорю про обʼїдання, але 100% жити стерильно не вийде майже ні в кого
Синди Кроуфорд• 06 сентября 2023
Мені здається плавання допоможе
Замурмишка• 06 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Взагалі це 3 години тричі на тиждень вийде, не завжди можуть і це факт. Люди люблять: гарно їсти добре спати
Про добре спати воно канєшно, тільки, падли, не дають…. Щоб їм колючим дротом дристати….
Marmu• 06 сентября 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Мені здається плавання допоможе
я вже мовчу про себе, але моя тренерка з плавання -член олімпійської збірної теж має його)))
Инфотуфелька• 06 сентября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Так, тільки в нормі він не має так виглядати.
Marmu• 06 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
це ще залежить від генетики. Он афро тенисистка Серена Уільямс - світова чемпіонка - має досить виражений целюліт. Я по собі теж бачу, тренажерка, плавання - не має ефекту (хоча я звісно не супер атлет), а от харчування має значний вплив.
Замурмишка• 06 сентября 2023
Ответ дляТрусиковед
Я півтора року ОТ не користуюсь. Всюди пішки, щодня. +Вправи з лімфою. Попа як горіх.
Але 46 є 46.
Галіфе манало мої вправи, сповзає вниз із целюлітом разом.
ЧукИГеки• 06 сентября 2023
Ответ дляИнфотуфелька
У автора все в межах норми, як раз.
Трусиковед• 06 сентября 2023
Ответ дляЗамурмишка
Але 46 є 46.
схожа ситуація, вік, і шляхи боротьби схожі. але галіфешка нікуди не збирається діватися. трохи зійшла, стала не такою явною, але не пощезла