Ангел-предохранитель• 06 сентября 2023
Хочете треш?
Як думаєте, яка вага хазяйки фото?
Ангел-предохранитель
• 06 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Схильність це ще далеко не варикоз. У людей схильність до різних захворювань, то це не заважає вести здоровий активний спосіб життя багатьом
Ну вже майже варикоз
Ангел-предохранитель
• 06 сентября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
може то років Вам визначали
Хто? Вага 55 кг, вік 40 років
Телефон Рубика• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Хто? Вага 55 кг, вік 40 років
ну людина 100 написала, у Вас 100 кг з такою ж вірогідністю як і 100 років. У Вас гарна фігура для 40 років.
Все буде• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну вже майже варикоз
Не погоджуся,варикоз це встановлений діагноз, ще й з ступенями. Знаєте кажуть : немає здорових людей,є недообстежені. Не надумуйте і не додавайте собі хвороб яких немає
Ангел-предохранитель
• 06 сентября 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую) Але ж цей цилік мене тригерить
Вакцениро Вона• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
55, зріст 168
нічого собі! Мій зріст 170 , вага 63-64 ця хрінь є, але не так видно.
Так, згідна з попередніми коментами – потрібна зміна харчування
Все буде• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Дякую) Але ж цей цилік мене тригерить
Обливайтеся холодною водою, це з власного досвіду, впроцедура не шкідлива, шкіра в тонусі, мені 46, рік систематичної пропарки с бані ще покращив стан шкіри, при тому вага(поступово знижую) у мене більша ніж у Вас, але в межах норми.
Ангел-предохранитель
• 06 сентября 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Не їм ні цукру, ні хліба, ні каш.
Я вже не знаю, що їсти.
Вакцениро Вона• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не їм ні цукру, ні хліба, ні каш.
Я вже не знаю, що їсти.
так, але ж ви все це їли раніше... Потрібен час, акттивності, можливо, масажі. У вас все вийде
Свисток ля-минор• 06 сентября 2023
Ответ дляПлакулька
до дупи, вибачте! я сама тренер з ПП, вже таке правильне харчування, що далі нікуди, перечитала купу дисертацій, все по годиннику, порції зважувала, тільки білок+овочі/фрукти, чай без цукру, ніякого хліба, каш, солодощів, так, схудла до 53 кг (зріст 165) але целюліт як був так і лишився, води пила завжди багато, тут почала рахувати навіть, точно трішки більше за норму випивала
але! це генетичне! моя мама спортивна, бабуся теж, взагалі усі худі, й усі целюлітні
моя подруга - 156 зріст, 63 вага, жере усілякі сосиски з хлібом та інше некорисне, торти, цукерки, ніякого натяку на целюліт! мама в неї взагалі кругленька як м’ячик, у поважному віці, але целюліту теж нема
Це залежить від будови шкіри і підшкірної клітковини, розташування колагенових волокон.
КликОЛЬКА• 06 сентября 2023
у вас фигура груша. вам помогут регулярные физ нагрузки в зале. регулярные - это 2-3 раза в неделю годами. это должно быть привычкой. виберите фитнес, который вам нравится. лучше силовые, потому что вы худенькая. со временем все уйдет. кожа будет ровная и без массажей.
Шлях до зірок• 06 сентября 2023
Ответ дляВсе буде
Якого ступеня той варикоз і чи є це в діагнозі. Бо часто самі собі люди ставлять діагнози
Варикоз есть, тут и флебологом быть не надо, чтоб увидеть. И после массажей он усугубится.