Ангел-предохранитель• 06 сентября 2023

Хочете треш?

Як думаєте, яка вага хазяйки фото?
автор Ангел-предохранитель • 06 сентября 2023
Ответ дляЧукИГеки
Ліля, ти))?
Ні

Ответ дляMarmu
не допоможе зал. тут треба максимально чисте харчування без молочки, цукру, глютену, алкоголю.
Місяць не їм молочки, цукру, глютену.
Все буде• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Справді?катаюся вже два місяці по 10 км щодня на веліку.
Обливання холодною водою. Велік веліком, а додайте обливання
Все буде• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Виключила вже
Ну то треба чекати місяців 3-6
вре_Динка• 06 сентября 2023
Ответ дляMarmu
це ще залежить від генетики. Он афро тенисистка Серена Уільямс - світова чемпіонка - має досить виражений целюліт. Я по собі теж бачу, тренажерка, плавання - не має ефекту (хоча я звісно не супер атлет), а от харчування має значний вплив.
має, і дуже великий вплив, просто кожній людині під її організм має бути різна дієта в ідеалі, і все одно неможливо дотримуватися все життя без відступань, бо то в відпустку поїхав, а там незвична кухня, не завжди будеш собі готувати, то на свято пішов
Все буде• 06 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
меня одну смущает вантуз в комнате?)
Тема хіба про вантуз?
Ответ дляЗамурмишка
Я півтора року ОТ не користуюсь. Всюди пішки, щодня. +Вправи з лімфою. Попа як горіх.
Але 46 є 46.
Галіфе манало мої вправи, сповзає вниз із целюлітом разом.
Які вправи? Може, дасте посилання?
Рву и мечу• 06 сентября 2023
Ответ дляПесиКот
Отправила жалобу на голую *опу - Фотография с порнографическим содержанием
как вы вообще бедняга тут находитесь, у вас наверно куча травм уже
Плакулька• 06 сентября 2023
ваги зайвої нема, просто целюліт

Рву и мечу• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Місяць не їм молочки, цукру, глютену.
да бесполезно это, это лимфа так двигается
Рву и мечу• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Які вправи? Може, дасте посилання?
на ютуб лимфодренажная тренировка их море
KaVika29• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Масажі протипоказані при варикозні.
Лимфодренажные вам надо массажи
Плакулька• 06 сентября 2023
Ответ дляУказка
При такій картині - застій лімфи + неправильне харчування. Робіть контрастний душ, виключіть з раціону швидкі вуглеводи, цукор, молочку, глютен. Більше овочів, води мінімум 1,5-2 літри. І буде результат.
Всі масажі і обгортуртування - то тимчасовий ефект
до дупи, вибачте! я сама тренер з ПП, вже таке правильне харчування, що далі нікуди, перечитала купу дисертацій, все по годиннику, порції зважувала, тільки білок+овочі/фрукти, чай без цукру, ніякого хліба, каш, солодощів, так, схудла до 53 кг (зріст 165) але целюліт як був так і лишився, води пила завжди багато, тут почала рахувати навіть, точно трішки більше за норму випивала

але! це генетичне! моя мама спортивна, бабуся теж, взагалі усі худі, й усі целюлітні

моя подруга - 156 зріст, 63 вага, жере усілякі сосиски з хлібом та інше некорисне, торти, цукерки, ніякого натяку на целюліт! мама в неї взагалі кругленька як м’ячик, у поважному віці, але целюліту теж нема
Ответ дляРву и мечу
А що з нею робити з тою лімфою?
Ответ дляПлакулька

Капець. А що ж нам целюлітним робити?
Все буде• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
А що з нею робити з тою лімфою?
Розріджувати, це лише підвищення температури. Не хочете парну, віник, то почитайте за процедуру санаторну іспанський плащ, її можна організувати в дом умовах.
Рву и мечу• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
А що з нею робити з тою лімфою?
расслабьтесь и живите с этим, все равно эффект будет временным и скоротечным, если даже и удастся убрать. мы такие существуем, нужно это принять
Ответ дляВсе буде
Так схильність до варикозу
Огірок та Помідорчик• 06 сентября 2023
У моей мамы ляшки толще.

Телефон Рубика• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Капець. А що ж нам целюлітним робити?
а скільки Вам рочків?
вре_Динка• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Місяць не їм молочки, цукру, глютену.
дайте собі більше часу
Marmu• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Місяць не їм молочки, цукру, глютену.
і що, немає результату? у мене в 41 рік знизився целюліт від такого харчування, який був з 14 років. і я важу 52-55 кг
My_Dream• 06 сентября 2023
70 кг
Ответ дляТелефон Рубика
а скільки Вам рочків?
Ответ дляMarmu
Ні, нема
Ответ дляMy_Dream
70 кг
55, зріст 168
Донька подруги• 06 сентября 2023
Marmu• 06 сентября 2023
Ответ длявре_Динка
так, неможливо, тому моделі і фітнес моделі зливають воду перед виступами і не весь час виглядають так круто. І вони самі про це говорять
Ответ дляДонька подруги
Все буде• 06 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так схильність до варикозу
Схильність це ще далеко не варикоз. У людей схильність до різних захворювань, то це не заважає вести здоровий активний спосіб життя багатьом