Витворунка• 06 сентября 2023
А щось чути про Маркуса останнім часом? Бо в нього на сторінці нічого нового
В новинах теж інфо з липня
Так просто цікавість
Лупаю цю скелю• 06 сентября 2023
Після сварки з другом всплила правда, що він після бійки тільки вилазив фоткаться та відосики в інсту знімати, коли вже штурмовики все зачистили і частина загинула, а він такий як герой виставлял відео і фото… а ще всплило, що добре на донатах заробляв собі, там один збір під 200 млн гривень інший 80 млн гривень.. Якби він з другом там через гроші не пересварився, то правда би не сплила..а тепер заліз на дно, напевно що б не посадили і не зʼїли побратими
пу_пугренчик• 06 сентября 2023
Он споймал такой хейт
Плюс русня подключилась
Наверное решил стать не медийным
Тоже переживаю, надеюсь у него все нормально.
Плюс русня подключилась
Наверное решил стать не медийным
Витворунка
• 06 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ого, я й не знала такого
Лупаю цю скелю• 06 сентября 2023
І по факту він виконував функцію виїзного військкомату, як агітатор, для залучення нових призовників в городах, замість тих хто при штурмах гине, сам при цьому у штурмах участі не приймає, бо там смертність велика, а він завжди живий і здоровий і фотки з відео постить і донати збирає..
пу_пугренчик• 06 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Це тільки Ваша думка?
На всі донати він викладав звіт.
пу_пугренчик• 06 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ви пишите неправду.
Лупаю цю скелю• 06 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Ого, я й не знала такого
Поки в бригаді з другом не посварився все добре було, потім всплило, друг його в фейсбуці писав все як відбувалось. Саме до бригади немає претензій, вона хороша, тут питання до Маркуса, хоча й друг теж був же з ним співучасником по донатам, поки не посварились через гроші..
Лупаю цю скелю• 06 сентября 2023
Думаю його після скандалу добре заклювали військові наші, тому ще довго буде мовчати, якби він був правий а його друг ні, то точно би не затих, якісь би факти виклав у свій захист
пу_пугренчик• 06 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Він все виклав
Свою позицію пояснив
Дочого тут друг...гроші...
Думки війскових теж розділились, не треба всіх військових узагальнювати.
Свою позицію пояснив
Дочого тут друг...гроші...
Лупаю цю скелю• 06 сентября 2023
Взагалі купа невдоволених ним побратимів. Тут вийшло як з Арестовичем, спочатку мільйони шанувальників, всі восхваляють, вважають героєм, заспокійливим, корисним, а потім бачать, що щось не то і протилежний ефект.. Блогери таке собі явище, в мене 2 родича в штурмових бригадах загинуло, причому дуже швидко, їм не було до інстаграмів та ютубів як блогерам в військовій формі з сотнями тисяч підписників..
Гидроусилитель руля• 06 сентября 2023
Ответ дляВитворунка
Валерій Маркус, військовий
Пару дней назад в инсте сторис у него был