Водійка хімарса• 06 сентября 2023
Кто знает это хороший шампунь?
За 300грн выйдет 1,500мл
Хвігура мічти• 06 сентября 2023
Я не знаю это подвид. Но я не люблю Хеден Шолдерс. Он очень сушит волосы.
ЗавЛабСнаб• 06 сентября 2023
Это очень индивидуально. Кто то стиральным мылом моет и выглядит как богиня, а кому-то и самый дорогой шампунь не очень подходит.
Оно само купилось• 06 сентября 2023
Цей шампунь сушить шкіру голови, там сильні миючі активні речовини , Лаурил сульфат, купіть 2 шампуні , 1 такий, а інший більш м´якший, ну щоб був не такий агресивний , щоб був лаурес сульфат , ще якісь інші м´якші миючі речовини бо пересушите шкіру і волосся.