ДелайКак_Я• 06 сентября 2023
Дівчата,дуже прошу,підкажіть по обстеженнях перед операцією по видаленню матки!!
Така ситуація.Назріло питання по видаленню матки,із зростанням міом та постійними кровотечами.Кадуть що в моєму випадку це полосна операція.Пішла на консультацію до гарного тут по відгуках лікаря,окрім стандартних аналізів крові/сечі, мазків,гістології ендометрія наполягає на гастроскопії.Бо якщо є язва,її треба підлікувати до операції.В мене не думаю що щось таке є,але дуже чутлива слизова і рвотний рефлекс.Не дуже хочеться проходити це дослідження,але якщо це обов´язково,то піду.Хто робив таку операцію,робили таке дослідження?Бо мені трохи здалось що пішла викачка грошей,або оцінювання мене.Бо дослідження це найкраще в медикаментозному сні,і навіть оцінка стану терапевтом тільки в них.Порадьте,будь ласка,але без критики.Мені і так невесело.
ДелайКак_Я
• 06 сентября 2023
Ответ дляОце фіфа
Мне удаляли матку. Гастроскопию не делали.
Дякую
Мій не такий• 06 сентября 2023
И мне не делали. Какая связь? Были обычные анализы плюс обязательно цитология.
Оце фіфа• 06 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую
Операция была полостная, не лапароскопическая. На пятый день выписали домой. На снятие швов приезжала отдельно.
Протру пилюку• 06 сентября 2023
Хіба після операції не потрібно якісь ліки? Антибіотік чи щось таке? Якщо зі шлунком негаразд, то буде ще гірше. Робіть під медичним сном, зовсім нічого не відчуєте.
ДелайКак_Я
• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Ну вот і я щось не розумію.Цитологію здала,аналізи є.Якщо так дивитись,то треба і колоноскорію,мало де кровотеча може бути,той же гєморрой.І при ціні операції в 75000 якось мені стало дивно це.
ДелайКак_Я
• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Може у вас скарги якісь? Інакше неясно
Ніяких.В мене скарги тільки на маточні кровотечі
Мій не такий• 06 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
О боже. Це що за ціна така
ДелайКак_Я
• 06 сентября 2023
Мабуть,ще в Олександровську піду на консультацію.Або може порадити зі свого досвіду?
Ответ дляДелайКак_Я
Автор, напишіть мені в особисті, пораджу лікаря, якщо Ви з Києва.
Мій не такий• 06 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Так
Ужас. І ви маєте такі гроші ? Чи в кредит лікуєтесь?
Мейк-ап форева• 06 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Ви думаєте матку видаляють на живо?
Протру пилюку• 06 сентября 2023
Ответ дляМейк-ап форева
Ви думаєте матку видаляють на живо?
Що? Ви про що взагалі?
ДелайКак_Я
• 06 сентября 2023
Ответ дляМій не такий
Я не знала,що буде така сума.Тільки отримала на руки прейскурант.Тепер треба або шукати гроші,або міняти клініку.Я думала тисяч сорок.
Не за Будка• 06 сентября 2023
Ответ дляJuli888
Мені робили лапароскопічне видалення матки.Гастроскопію не вказували в переліку аналізів.
А почему Вам удаляли? И как после живется?
Мозговая пилочка• 06 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Дякую
Я вам как врач отвечу- не оперируйтесь у такого доктора, не показана вам гастроскопия и не факт, что и матку вам надо удалять
Мозговая пилочка• 06 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Найдите норм врача в госклинике
жінка незаміжня• 06 сентября 2023
Я колись робила за 100 доларів.
Це не складна операція.
Гастросеопія не обов*язкова.
Автор,шукайте дешевше.
Не спішіть
Це не складна операція.
Гастросеопія не обов*язкова.
Автор,шукайте дешевше.
Не спішіть
ДваДваВісім• 06 сентября 2023
Автор а ви до Ліщука пішли? По темі, в державній в ввс би теж погнали на гастро і ренген, я так розумію, що це по протоколу. Але є лікарі людяні так сказать і не вимагають цього. Можете запропонувати йому письмову відмову.
Царівна Жабка• 06 сентября 2023
Знайома робила в державній лікарні, все ок. І гроші набагато менші. Нащо стільки платити. Не факт, що там кращі спеціалісти.
ЛюбимаЯНЬ• 06 сентября 2023
Автор, очень дорого. Мне моя гинеколог тоже рекомендует удалять матку, имеется миома 6 см и лейкоплакия( если не ошибаюсь). То по направлению в ЖК делают такую операцию почти бесплатно, покрывает государство сейчас такую операцию, именно полостную. Ну единственное на анализы потратиться, но не 75 тысяч. Я пока не могу решиться
Крошечка-хаврошечка• 06 сентября 2023
Нафик вам та частная. В гос такие операции каждый день делают. Врач нужен просто хооший и все
Крошечка-хаврошечка• 06 сентября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Классно у вас. У нас хоть с направлением хоть без,а платить все равно нужно
ЛюбимаЯНЬ• 06 сентября 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В гос? Я просто консультировалась и у своей гинекологии в ЖК, и у частного врача, и оба сказали одинаково,по направлению практически бесплатно, не считая анализов, ТК многие не делают в ЖК, а только в частных лабораториях