Невловимий Джо• 06 сентября 2023

Де рекомендуєте купувати сирники-напівфабрикати

В Галі Балуваній, чи Мама Готувала?
Хата на мати• 06 сентября 2023
В гале
Дверной_Проем• 06 сентября 2023
Левада беру в атб або сільпо
Лама_мама• 06 сентября 2023
1 р брала у Галі - дуже солодкі, хоча сама консистенція була правльною і ізюм там був
Мій не такий• 06 сентября 2023
В Галі, але ж вони можуть дуже відрізнятися в різних точках продажу
Кокосиха• 06 сентября 2023
В Галі, єдине що мені там подобається, вони такі ж я к я роблю, купую весь час на запас в морозилку коли ліньки
Беру тільки в одному магазині під домом, то не в курсі чи відрізняються в інших
ФрекенБок• 06 сентября 2023
В галі сирники беру, тільки без родзинок. З родзинками дуже солодкі
Зупка_цем• 06 сентября 2023
Як vdoma
тогдалия• 06 сентября 2023
Делаю дома запеканку. Не люблю покупное.
Щебетушка• 06 сентября 2023
А что за проблема их сделать самой? Этот так сложно?))