Бойцовская• 06 сентября 2023
Хто міняв в ЦНАПІ місце реєстрації ВПО, як це проходить і як довго?
Вітаю всіх!Іти в ЦНАП на новому місці реєстрації, правильно?Там пишеш заяву на себе і дітей?Віддаєш її і все?Це все за один день робиться?Що потім відбувається з довідкою в дії і чи міняється номер довідки яку видадуть потім?Чи можна старою паперовою користуватися?Дякую за відповіді.
Губной рояль• 06 сентября 2023
Стару в вас заберуть і видадуть нову. Якщо все добре, то так, роблять за один день.
Новорічна пальма• 06 сентября 2023
Старую забрали, выдали новую, вечером уже в Дие появилась новая
Бойцовская
• 06 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
Все як в перший раз. Однієї бази навіть в межах міста немає.
І довідка буде не з моменту першої реєстрації а з моменту другої?Оце бюрократизм, я думала в них загальна база є.
Губной рояль• 06 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Немає, я теж була в шоці. Так, дата стоїть нова
Бойцовская
• 06 сентября 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Це в ЦНАПІ?Бо першу дня три вони готували типу це собес робить, хоча за паперовою звернулися днів через 10 з моменту реєстрації в дії.А в вас оперативно.А питань не задають типу чому перебралися знову
Татьяна-bfd8• 06 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Я в соцзахист ходила . Там все делала.
Новорічна пальма• 06 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
В цнапе. Никаких вопросов не задавали вообще.
Звёздонька• 06 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Ми змінювали в серпні, стоїть дата першої реєстрації
из желе я• 06 сентября 2023
Номер довідки той же буде, а сама довідка нова, нам зразу на місці зробили довідки.
Меряю от 0• 06 сентября 2023
Ответ дляиз желе я
То це вас мабуть одне і те ж місто, просто адресу міняли, тоді може номер і той же. Якщо місто міняєте, то довідка під іншим номером, бо перші цифри як раз і показують, в якому місті реєстрація