Irina 2020• 07 сентября 2023

Житло, купувати чи знімати ще неавдомо

Невідомо які ціни будуть? Яку брати?
Результат:
вже голосів: 93
50 (53.76%) Новобудова голі стіни
35 (37.63%) Кирпичний будинок
8 (8.6%) Панелька 9 поверхова
Єдина Країна• 07 сентября 2023
Я би брала новобудову. Але все ж залежить від фінансів.
автор Irina 2020 • 07 сентября 2023
Ответ дляЄдина Країна
Дорого і те і друге.
Техпаспорт на медузу• 07 сентября 2023
Ответ дляIrina 2020
Дорого і те і друге.
а город какой?
А я с Рио-де-Житомира!• 07 сентября 2023
Мы пока снимаем, но у нас и денег нет на то жилье, которое стоит покупать. Впрочем, если были бы, из последних мы бы тоже жилье пока не покупали.

Из ваших вариантов (при прочих равных или сравнимых условиях) смотрела бы новостройки в первую очередь.
Парасюха• 07 сентября 2023
Брала би будинок
Якщо з двором - тим більше
Поступово робила би з нього автономний
( опалення )
автор Irina 2020 • 07 сентября 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
а город какой?
Вінниця
Приму в дар• 07 сентября 2023
Такий собі вибір, пальцем в небо. Залежить від того, скільки у вас коштів, залежить від вартості будинку, його стану. Голі стіни то рахуйте вам ще знадобиться як мінімум 30 тисяч доларів на ремонт, плюс купівля техніки і меблів то ще плюс.
Жерица ночи• 07 сентября 2023
Автор, Вы ж в курсе, что в дом будете вкладывать всегда? А если он ещё и не очень новый, то вложиться нужно ещё больше.
ПампушОК• 07 сентября 2023
Дивитись, по-перше, на забудовника і його вже здані об´єкти. Чи не вилазять проблеми через рік, два, три після закінчення будівництва і здачі будинку. По-друге, промоніторити ринок цегляних будинків, тому що будинки 1960-1980 років, хоч і цегляні - явно потребують додаткових вкладень, навіть при тому, що там може бути зроблений ремонт (проблеми із стояками, проблем з дахами, підвалами тощо). Про панельки навіть мови не веду, бо порівняти панельку і новобудову складнувато. Водночас будівлі старого фонду, як-то румунські, австрійські, польські, бувають дуже не погані варіанти і за ціну досить прийнятну, але з необхідністю вкладень. Я тогоріч робила ремонт (у мене квартира в центрі міста у старому фонді) і вийшло дорого, але я зробила сантехніку повністю, включаючи заміну труб і стояка, теплі підлоги, встановлення пічки-буржуйки на дровах (тоді були побоювання, що газу не буде взимку), а відповідно роботи в витяжних каналах, документація, ну і косметичні роботи - шпалери, фарбування. І це ж ще без заміни вікон, дверей (вони в мене замінені декілька років назад). Тому дуже багато факторів впливають на вибір.
Ужгород• 07 сентября 2023
Ответ дляЖерица ночи
Я думаю, автор мала на увазі квартиру в цегляному будинку
автор Irina 2020 • 07 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Так, квартира в цегляному будинку
Огірок та Помідорчик• 07 сентября 2023
Ответ дляIrina 2020
Дорого і те і друге.
Новобудова вдвічі дорожча.
автор Irina 2020 • 07 сентября 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Новобудова вдвічі дорожча.
Ні, квартира в кірпічному домі і новобудова по одній ціні. Но ремонт квартири я сюда не брала, знаю що треба все з нуля
Огірок та Помідорчик• 07 сентября 2023
Ответ дляIrina 2020
Вінниця
Купуйте. Я б обирала не лише будинок, в якому купувати квартиру, а ще дивилась на район, наявність школи (якщо потрібна), магазинів, транспортної структури. Наприклад є гарні новобудови, але з них навіть дорогу не перейти щоб на маршрутку сісти
Огірок та Помідорчик• 07 сентября 2023
Ответ дляIrina 2020
Вартість ремонту у новобудові з голими стінами дорівнює вартості самої квартири. У вторічку можна заїхати, жити та робити ремонт. В новобудові так не вийде, будете продовжувати жити в орендованій квартирі та робити ремонт. Тобто ще додайте вартість оренди на період ремонту
MacOS-ница• 07 сентября 2023
Ответ дляIrina 2020
Дорого і те і друге.
В новобудові 50 м, ремонт по мінімуму, щоб тільки можна було вижити(без кухні, вбудованої техніки, дверей) ремонт буде від 10к $(це плитка, проводка, дешевий ламінат, дешева ванна, НЕ вбудований холодильник і диван).
Щоб зробити повністю це БД 30к$. Порахуйте.
Бу у мене так подруга не прорахувавши була чомусь впевнена, що вони все повністю вкладуться в 10. Я їй казала, що менше 20 не буде. В результаті вони зробили стіни підлогу, розводку електрики і сантехніки, поклали плитку і гроші на тому закінчились. Зараз квартиру виставили на продаж, але коли таку квартиру людина бачить, то варто порахувати що двері коштують від 8к₴(нормальні), а до них треба купувати коробку+ додаткові налічники+ ручки і замочок + ще скільки коштує установка і доставка. І от на цих ’+’ набігає +30% вартості на кожному найменуванні.
Потринділиця• 07 сентября 2023
Ответ дляIrina 2020
Так, квартира в цегляному будинку
Не знаю, чи є таке у Вінниці, але можна пошукати цегляну новобудову.
Ми в такій придбали і дуже задоволені.
Але, як пишуть вище - ремонт у новобудові з голими стінами, то ще, мінімум, +вартість самої квартири. І це не враховуючи меблі. Тому з новобудовою треба дуже гарно прикинути що у вас по грошам.
Татьяна_М5• 07 сентября 2023
Новострой нет. Сейчас строят карточные домики. Все зависит от ваших приоритетов и суммы на руках. Мы когда выбирали, первое для нас - это было месторасположение. Я хотела определенный район, чтоб все было под носом, чтоб это был центр и т.д. Потом в этом районе стали искать жильё. Та квадратура, которую мы хотели, с ремонтом стоила бешеных денег и это было не реально. Потому мы нашли квартиру в том районе, который я хотела, квадратура такая, как хотела, планировка, как хотела, но без ремонта. Вернее с ремонтом бабушка стайл. Купили, переехали и начали делать ремонт. Сейчас, с поднятием цен, я бы не могла претендовать на эту квартиру даже без ремонта. Так что, автор, зависит от приоритетов.
ГейСюда• 07 сентября 2023
Не знаю скільки коштує квартира в новобудові у тих людей, у яких ремонт і вартість квадратних метрів в одну ціну. Але в мене вже друга квартира в новобудові і ремонт це ніяк не вартість квартири. +/- це 50% від вартості і це з не самих дешевих матеріалів. Але якщо кошти не рахуються і є бажання витрачати на дорогі матеріали, то можна не ставити верхню планку у вартості.

Якщо не враховувати інші фактори, то я би обирала новобудову. Але ж треба розуміти і планування, і локацію з інфраструктурою, і поверх, і розташування по сторонам світу. Для прийняття рішення одне слово новобудова не годиться.