Купи слона• 13 февраля в 14:40
10-класниця зарізала свого хлопця
Богунський районний суд Житомира виніс вирок неповнолітній учениці 10 класу у вбивстві свого хлопця. Дівчина заздалегідь підготувала ніж і під час конфлікту на ґрунті ревнощів завдала потерпілому численних ударів, від яких він помер. Школярку засуджено 6 років позбавлення волі.
Обставини справи №295/15501/25
Подія сталася 3 серпня 2025 року в Житомирі. За матеріалами провадження, між неповнолітньою та її хлопцем виник конфлікт на ґрунті ревнощів. Суд встановив, що дівчина заздалегідь підготувала кухонний ніж і запросила потерпілого до будинку за адресою свого колишнього проживання.
Упродовж дня вони вживали алкоголь. Близько 18:00, скориставшись тим, що потерпілий перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння і відвернувся, обвинувачена завдала йому удар ножем у спину. Після цього, коли чоловік упав, вона нанесла численні удари в ділянку грудної клітки та шиї.
За висновком судово-медичної експертизи, загалом зафіксовано 19 колото-різаних поранень, частина з яких — проникаючі, з ушкодженням обох легень, серця та трахеї. Причиною смерті стали множинні проникаючі поранення тулуба та шиї. Смерть настала в короткий проміжок часу.
Експерти також встановили, що потерпілий мав умовно смертельну концентрацію алкоголю в крові (5,88‰), однак вона не перебувала у причинному зв’язку зі смертю.
Після вчиненого обвинувачена самостійно зателефонувала на спецлінію 102, повідомила про вбивство, назвала свої дані та чекала на прибуття поліції.
У судовому засіданні обвинувачена повністю визнала вину, підтвердила обставини обвинувального акта та відмовилася від надання показань, скориставшись ст. 63 Конституції України. Вона висловила каяття та принесла публічні вибачення матері загиблого.
Суд дослідив: протоколи огляду місця події та тіла; результати судово-медичної, молекулярно-генетичної та трасологічної експертиз; аудіозапис повідомлення на лінію 102; висновки судово-психіатричної експертизи.
Психіатрична експертиза встановила, що на момент злочину неповнолітня страждала на розлади поведінки та синдром залежності від алкоголю, однак могла усвідомлювати свої дії та керувати ними. У стані фізіологічного афекту вона не перебувала. Підстав для застосування примусових заходів медичного характеру експерти не виявили.
Мати потерпілого просила призначити суворе покарання та заявила цивільний позов про відшкодування матеріальної і моральної шкоди.
Суд кваліфікував дії обвинуваченої за ч. 1 ст. 115 КК України як умисне протиправне заподіяння смерті іншій особі. Злочин віднесено до категорії особливо тяжких (ч. 6 ст. 12 КК України).
При призначенні покарання суд врахував вимоги ст. 65 КК України та спеціальні положення щодо неповнолітніх (ч. 2 ст. 103 КК України).
До пом’якшуючих обставин суд відніс: повне визнання вини та щире каяття; активне сприяння розкриттю злочину; з’явлення із зізнанням (повідомлення на 102 і очікування поліції); часткове відшкодування шкоди; вчинення злочину у неповнолітньому віці.
Обтяжуючою обставиною визначено вчинення злочину у стані алкогольного сп’яніння.
Також суд врахував умови виховання обвинуваченої: сім’я перебувала на обліку служб у справах дітей, мати притягувалася до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.
З урахуванням п’яти пом’якшуючих обставин і позитивної динаміки поведінки неповнолітньої під час слідства та судового розгляду суд застосував ст. 69 КК України та призначив покарання нижче мінімальної межі санкції.
Рішення суду
Суд призначив школярці покарання у вигляді 6 років позбавлення волі. Строк відбування рахуватиметься з моменту набрання вироком законної сили, із зарахуванням попереднього ув’язнення з 3 серпня 2025 року за принципом «день за день».
Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою продовжено до набрання вироком законної сили.
Суд частково задовольнив позов потерпілої: 46 215,19 грн — матеріальна шкода; 799 600 грн — моральна шкода. Загальна сума стягнення — 845 815,19 грн.
Крім того, з обвинуваченої стягнуто 84 323,36 грн процесуальних витрат на проведення експертиз.
Обставини справи №295/15501/25
Рішення суду
Лгин• 13 февраля в 14:53
10 класс - это им соклько? 13-14 лет?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
Купи слона
• 13 февраля в 14:54
Ответ дляЗаставляличка
Поки смерть не розлучила їх
не смерть а убийца
Заставляличка• 13 февраля в 14:54
Ответ дляЛгин
10 класс - это им соклько? 13-14 лет?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
В наші часи такого не було!
Купи слона
• 13 февраля в 14:54
Ответ дляЧерный Ловелас
Хорошая девочка берем в бригаду Советчица.
смертницы!
Купи слона
• 13 февраля в 14:54
Ответ дляЛгин
10 класс - это им соклько? 13-14 лет?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
16-17
Купи слона
• 13 февраля в 14:57
Ответ дляЛгин
10 класс - это им соклько? 13-14 лет?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
А что не так? При совке могли только мечтать о такой свободе.
Смайликівна• 13 февраля в 15:06
Ответ дляАлина-1240
С характером бабенка😂
Бабенка - это Вы. А то еще девчонка.
Поросенка• 13 февраля в 15:06
Ответ дляКупи слона
машина времени в помощь, а не ваши додумки )))
было и похлеще, особенно с 80-х
Лгин• 13 февраля в 15:28
Ответ дляКупи слона
а вы про совок мечтаете?
Борисфенка• 13 февраля в 15:29
Цікаво, чим він її так смертельно образив?
А взагалі це щось з психікою - не цього, так наступного вбила б.
kissulichka• 13 февраля в 15:32
Чем больше таких новостей, тем больше начинаю понимать, что женщин надо круглосуточно шмонать и мониторить каждое их перемещение
Затишне кубло• 13 февраля в 15:33
Ответ дляМerida
10й класс- сильное алкогольное опьянение.
Во-во, виникає тільки одне питання’За які шиші, звідки гроші і хто продав неповнолітнім спиртне?
Купи слона
• 13 февраля в 15:41
Ответ дляЗатишне кубло
За бабло можно сейчас все
Усміхайлик• 13 февраля в 15:43
Ответ дляЛгин
откуда? они в первый класс в 8 лет шли?
У меня дочка шла с 7 лет, сейчас в 10 классе, ей 16
Лгин• 13 февраля в 15:44
Ответ дляУсміхайлик
я в 16 лез закончила школу
Треба ось так• 13 февраля в 15:50
Ответ дляКупи слона
Йому 24 взагалі-то. Дівчинка зустрічалася з чоловіком, бухали, родина на обліку в соціальних службах, тобто батьки там у дівчинки теж не з культурних кіл. Якими були умови, такою ця дитина і виросла..
Усміхайлик• 13 февраля в 15:47
Ответ дляЛгин
я в 16 лез закончила школу
И что? Это она в Украине была бы в 10. Она вообще за границей, школу закончит в 20 ( 9 лет начальная школа и 4 гимназии) Местным ровесницам многим еще даже на дискотеку разрешают только школьную, здесь строгий контроль и в 16 ты еще ребенок
ЦібаФу• 13 февраля в 16:02
Ответ дляКупи слона
А хто їй продавав алкоголь регулярно? Чи може вдома брала, а батьки не реагували? Це хтось розслідуватиме, як явну причину? Що толку від тюрми, життя дитині зруйнував недогляд дорослих.
Панна Кота• 13 февраля в 16:11
Ответ дляРакета Ариана
6 лет за хладнокровное спланированное убийство?
Почему просто не отправить на передовую?
Удалено администрацией...
nabludatel• 13 февраля в 16:39
Ответ дляЛгин
10 класс - это им соклько? 13-14 лет?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
бухло, секс, ревнощи....
куда катится этот мир?
Ви, я бачу, в школі не вчилися.
Ні рахувати не вмієте, ані себе в школі не пам´ятаєте.
Лгин• 13 февраля в 17:06
Ответ дляУсміхайлик
житомир уже заграница?
Лгин• 13 февраля в 17:06
Ответ дляТреба ось так
вот и ответ
Усміхайлик• 13 февраля в 17:39
Ответ дляЛгин
житомир уже заграница?
Да какая разница, лети есть дети. Только советчицы считают что с 14 лет можно трахаться , это нормально. А если кто-то считает что 14-16 это еще рано, его здесь высмеивают. Вот и результат такого взросления
Купи слона
• 13 февраля в 17:40
Ответ дляУсміхайлик
14-16 вполне нормальній возраст для начала половой и алкогольной жизни дівчини
Купи слона
• 13 февраля в 17:41
Ответ дляТреба ось так
У нее теперь все впереди после тюремного университета
Аленький носочек• 13 февраля в 18:35
Ответ дляФедорино Горе
Запретить аниме и дорамы !
Они тут не причем
Чорт і Шо• вчера в 00:06
Ответ дляКупи слона
ну да, и в итоге мы видим результат этого ’нормально’