Ку-кусик• 07 сентября 2023
Магазин для манікюру: силіконові пензлі треба-де на Героїв Дніпра,Мінська(Київ)
Вітаю
Дитині для ліпки з глини треба набір силіконових пензлів. Мені підсказали, що можна взяти в магазині, де приладдя для манікюру продається.
Зорієнтуйте будь ласка де на Оболоні (район Героїв Дніпра, Мінської) є подібний магазин? Чи/або можна в цих районах глянути такий набір?)))
ДЯКУЮ
Ку-кусик
• 07 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
Ногтевая Фея біля метро Оболонь, наберіть їх, вам скажуть
дякую
заварний look• 07 сентября 2023
В самом метро, в ТЦ, в метро героев Днепра, магазин для мастеров маникюра. Напротив дрима, метро Оболонь, если идти от Минской по правой стороне магазин ´тутти фрутти’, Толе большой магазин для мастеров ногтевой индустрии
Ку-кусик
• 07 сентября 2023
Ответ длязаварний look
супер
А в самом метро Героїв (в ТЦ Оазіс) - де там шукати?
всегдаДаДа• 07 сентября 2023
Ответ дляКу-кусик
супер
В Оазисе нет, но есть на рынке. Там где остановки на Вышгород, на фасаде рынка двухэтажный ларек. Напротив Рошена
Ку-кусик
• 07 сентября 2023
Ответ длявсегдаДаДа
Взагалі краса. ДУЖЕ ДЯКУЮ!
Ку-кусик
• 07 сентября 2023
Ответ дляГуби до вух
дякую. уточнила - є. Якщо на ГД не знайду, то потулю туди :)