Даю справку• 07 сентября 2023
Глянула зранку інста
Моя подруга вийшла заміж за грузина. В нього сьогодні др, вона зняла ціле відео про нього, лише він.І підписала там гарними словами. Ти найкращий і тд.
Під відео пише наша місцева блогер, ой подивившись відео, я аж сама його захотіла .
Світ перевернувся тепер жінки бігають за мужиками 🤣🤣🤣🤣
Інше відео , Даша Євтух вроді, то саме , зняла відео свого чоловіка. Ти мій ті тільки мій.
Може я вже стара ?😃😃😃
Ну мені якось таке бачити незвично коли жінки так упадають за мужиками
Може я вже стара ?😃😃😃
Привіт з ботойбіччя• 07 сентября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А для мене дивно нести сюди скрін фото чужого мужика.
Я слідкую за Дашею, ну вийшла заміж дівчина, ну це її особисті справи, але для чого тут фото її чоловіка .
Привіт з ботойбіччя• 07 сентября 2023
Колись після 2 світової, чоловіків багато загинуло, і жінкам було дуже важко самим піднімати сім´ю, господарство утримувати, вся фізична робота лягала на жіночі плечі, тому бабуся розповідала мені, що чоловіка треба в ноги цілувати, звичайно ми не будемо повертатися у минуле, але те, що чоловіка потрібно любити і цінувати то зрозуміло(я кажу про нормальних чоловіків).