Анонім Перший• 07 сентября 2023
хто потрапив в залежність від кіно?
в житті повна ж..
щодня чекаю вечора подивитись серіал
працюю - і чекаю вечора
з дитиною - і чекаю вечора
мені подобаються різні фільми, дивлюсь Нетфлікс англійською, часто підсідаю на корейські (то любов)
але розумію, що це нездорова залежність
може це, як тепер кажуть :-) я потрапила в полон того егрегора..
розумію, що цим я заміщаю своє життя
але що робити, якщо я без цього просто не можу?
розслабляюсь тільки так((((
щодня чекаю вечора подивитись серіал
працюю - і чекаю вечора
з дитиною - і чекаю вечора
але розумію, що це нездорова залежність
розумію, що цим я заміщаю своє життя
розслабляюсь тільки так((((
АфродитаПетровна• 07 сентября 2023
А помните, как мы все бежали смотреть ’ богатые тоже плачут’? Возможно это защитная реакция организма, чтобы закрыться от жизненного негатива.
Анонім Перший
• 07 сентября 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
я просто давно ще й без відпустки (мабуть років 5, за цей час була раз в Карпатах, але це таке собі було відпочивання). і часто важко на роботу навіть налаштуватись почала
Гжегож Бженчишчикевич• 07 сентября 2023
Теж, багато працюю і навчаюся. Радість ввечері - це щось почитати чи Нетфлікс англійською чи італійською. Все, бажань і сил ні на що немає...лише поринути у нереальний світ. Захисна реакція, так. Але все одно краще ніж пити алкоголь недоконаного або їсти і гладшати
Xвостокрутелка• 07 сентября 2023
Ничего вы не замещаете. Я тоже киноманьячка, но даже не думала об этом в негативном контексте.
Булькаю• 07 сентября 2023
Я смотрю триллеры,мне кажется, нет новых триллеров, которые я бы на посмотрела)
Анонім Перший
• 07 сентября 2023
Ответ дляБулькаю
скажіть якісь класні)
я на Нетфлікс з нових не бачила захоплюючих..
Заздрість то погано• 07 сентября 2023
Нормально, психіка захищається. Візьміть вязання в руки, і буде сумління чисте. Наче і ділом займаєтесь і носки на зиму будуть)
Булькаю• 07 сентября 2023
Ответ дляАнонім Перший
скажіть якісь класні)
Рай земной - огонь