Дівчата, привіт. Питання таке,хто брав через суд дозвіл на виїзд дитини за кордон? Колишній то погоджується,то пропадає і ігнорить. Може хтось стикався,які документи потрібні і скільки часу це займе? Дякую
Ответ дляyasilisa
Автор. Сейчас вам это не понадобится. Пока в стране военное положение, то выезд ребёнка вами, осуществляется без заявления со стороны отца.
Знайомі їздять постійно і раз запитують дозвіл,раз -ні.
Можливо почати з пешоджерела правил перетину кордону для неповнолітньої дитини під час дії воєнного стану?
На час запровадження в Україні правового режиму воєнного стану діють положення абзацу тринадцятого пункту 2-3 Правил, відповідно до яких:
Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків та за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України)/документів, що містять відомості про особу, на підставі яких Держприкордонслужба дозволить перетин державного кордону.
Если вы хотите в судебном порядке воздействовать, то для этого нужно ваш паспорт, код, свидетельство о рождении ребёнка, решение о разводе, решение суда об определении места жительства ребёнка (если есть), решение суда о взыскании алиментов ( если есть), а также доказательства вашего обращения к родителям с просьбой дать разрешение - это может быть письмо, переписка, отказ нотариуса от осуществления нотариального действия, показания свидетелей.
Также вам нужен юрист, который подготовит документы в суд. По времени от 3х месяцев до года
Ответ дляyasilisa
Ого😳 дякую
Ответ дляGleva
Именно
Ответ дляGleva
Жодного разу тут не читала теми про те, що під час дії воєнного стану не пустили дитину за кордон з одним з батьків за відсутності дозволу іншого
Якщо батьки в шлюбі,то проблем немає. Якщо розлученні,то питають дозвіл.
Ответ дляLerchik-5a00
Не питають. По-перше, на кордоні не знають розлучені ви чи ні, а по-друге, це по законам рашки таке, коли дозвіл потрібен тільки після розлучення, а в Україні він потрібен був незалежно від шлюбу.
Зараз дозвіл не потрібен, якщо дитина їде з одним із бітьків
double-mama• 07 сентября 2023
Ответ дляLerchik-5a00
Никакого значения не имеет, в браке родители или нет, разные фамилии у родителя и ребенка тоже не имеют значения В сопровождении одного из родителей, от второго не нужно разрешение.да, его могут спросить, ну как спрашивают периодически не везёте ли вы оружие. Просто чтобы посмотреть на реакцию не более.
double-mama• 07 сентября 2023
Ответ дляoly4944
А на какой границе нужен этот ´дозвил´?
Наши вроди не просят
А вот Румыны- точно
Наши вроди не просят
А вот Румыны- точно
Он до войны был нужен для выезда ребенка до 16 лет из Украины, в сопровождении одного родителя или третьих лиц. Его предъявляли украинским пограничникам.
Сейчас он нужен только если ребенок выезжает без родителя, с третьими лицами
VitalinkaGL• 07 сентября 2023
Не нужен он Вам
Если бывший запрет на выезд ребенка не накатал в Дия только(чтоб подосрать.