Крихітка на всі• 07 сентября 2023
Дівчата , де на правому березі можна бути донором крові?
Хочемо здати кров з чоловіком. Та,бажано,Правий берег Києва, бо живемо в Крюківщині. Далеко чоловік не хоче їхати.
Кундалина• 07 сентября 2023
Я здаю в обласній, не знаю чи Вам підходить, ще гляньте інші центри по карті, їх не багато.
жінка незаміжня• 07 сентября 2023
КНП «Київський міський центр крові» виконавчого органу Київської міської ради (067) 169 70 80
спитайте, вони підкажуть щоб зручно біля Вас.
Перша леді колгоспу• 07 сентября 2023
здавала зимою в Інституті раку. вулиця Михайла Ломоносова, 33/43,