Фрекен бок• 07 сентября 2023

Закарпатье .

Девочки посоветуйте , куда можно поехать на западную , чтобы отдохнуть бюджетно .
автор Фрекен бок • 07 сентября 2023
Смотрела трех дневный тур , по цене подходит . Но кто ездил , может подскажите , стоит ехать ?. Или лучше в другое место ехать ?
Мадам Клико• 07 сентября 2023
Я в Прикарпатье. Сейчас стоит отличная погода.
автор Фрекен бок • 07 сентября 2023
Ответ дляМадам Клико
Планирую в начале октября . А где вы там живёте и где именно вы находитесь ?
Танюша• 07 сентября 2023
А шо Ви хочете від відпочинку?
І який бюджет?
Творю чудеса• 07 сентября 2023
І ще питання, ви машиною чи пішки?
автор Фрекен бок • 07 сентября 2023
Ответ дляТанюша
А шо Ви хочете від відпочинку?
І який бюджет?
Роздивляюся Східницю , подивилась оренду житла з людина 300 грн на добу , харчування окремо . Зацікавило . Мені не головне шикарні апартаменти , хочу подивитися природу , будемо їхати я , чоловік і двоє дітей .
Баба Йога• 07 сентября 2023
Никуда.
Творю чудеса• 07 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
Якщо ви ніколи не відпочивали на заході країни.
То Прикарпаття - ви їдете в Яремче. Там відпочинок від умовних 100 грн до скільки хочте.
Якщо Закарпаття пораджу Рахів.
Мама фіфті цента• 07 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
Ну какая природа на западной в октябре?
Будет дождь и грязь
Кнопус• 07 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
Східниця курорт для лікування водою. Вам і дітям там буде сумно і нудно, ще й в жовтні. Їдьте в Закарпаття.
Творю чудеса• 07 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
Східниця це більш лікувальний курорт
Якщо вам за враженнями - їдьте в Яремче
автор Фрекен бок • 07 сентября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Східниця це більш лікувальний курорт
Якщо вам за враженнями - їдьте в Яремче
Дякую , зрозуміла . Там теж модно бюджетно зняти житло ?
Кнопус• 07 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ну какая природа на западной в октябре?
Будет дождь и грязь
Часто золота осінь в цей час. Гори неймовірні.
Кнопус• 07 сентября 2023
В темі Ви написали Закарпаття, а житло шукаєте в Східниці чи Яремче. Це різні області.
Творю чудеса• 07 сентября 2023
Ответ дляФрекен бок
В приватному секторі легко.
Ми з шиком винаймали готель з басейном з підігрівом то було 1200 на трьох.
А без басейна в приватному секторі думаю легко знайдете будинок за 600-800 грн на добу.
Творю чудеса• 07 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Думаю що для автора ( автор, без обід) все що далі вінницької області то закарпаття
котопёс• 07 сентября 2023
Якщо Закарпаття- Ужгород, Лумшори, Невицьке, Мукачево ))
Кнопус• 07 сентября 2023
Ответ дляТворю чудеса
За це літо я зрозуміла, що тут для більшості так. Якась міфічна ’ западная’ а де там яка область чи місто ніхто не виникає
Творю чудеса• 07 сентября 2023
Я вам розкажу , автор.
Яремче круто, починаються гори, багато цвкавих локацій, водоспадів, далі до Буковелі гори стають більш крутими. Ліси більш густими. То вже Карпаты. Далі ще будут села і Яблуницький перевал за яким починається Закарпаття.
І на мій особистий погляд там про охр@₴₴ яка краса, просто величезні гори вкриті лісами, водоспади. Таке враження неначе попав в казкову країну.
автор Фрекен бок • 07 сентября 2023
Ответ дляТворю чудеса
Я вам розкажу , автор.
Дякую вам , дуже зацікавило Яремче .
автор Фрекен бок • 07 сентября 2023
Ответ дляТворю чудеса
В приватному секторі легко.
А вас можна попросити номер телефона там где с басейном ?
Кофр для ноги• 07 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ну какая природа на западной в октябре?
Будет дождь и грязь
Это в декабре будет и конце ноября.
А осень здесь сказочная.
Мама фіфті цента• 07 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Я дико извиняюсь, но в Карпатах даже летом дожди бывают очень часто. А осенью- тем более
Кнопус• 07 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Не варто ізвінятися )) я тут живу. Дощі травень - липень, серпень - жовтень краса і спека. Листопад - грудень - дощі, болото, мокрий сніг.
Мама фіфті цента• 07 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Я в этом году как раз в августе была - половину времени были дожди)
Кнопус• 07 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Якраз серпень цього року дуже спекотний і вересень теж буде.
Мама фіфті цента• 07 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Я бы вам поверила - если бы сама не проверила)
Кофр для ноги• 07 сентября 2023
Ужгород, в сторону лумшоры, там и много колыб с территорией и воеводино и подъем в горы на полонину руну, по пути лесное красивое комсомольское озеро.
В сторону мукачево и деренивська купель и термалстар и санаторий карпаты. В Ужгороде много кафе, замок, в мукачево -паланок. Рядом много всего.
Кнопус• 07 сентября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Ви мабуть просто географію в школі не вчили.