месяцкие• 07 сентября 2023
Напишите последние "хиты"местных ИПСОшниц.
))
Сладкий лимончик• 07 сентября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Удалено администрацией...
Що притихла? Суши сухарі
МатьЧасть• 07 сентября 2023
❌ Скріншот зі статтею українського медіа «УНІАН» про те, як Україна перетворилася на «найбільшого постачальника дітей» на нелегальні ринки торгівлі людьми.
Чи знаєте ви спростування цього. Я бачу, що це підхоплюється навіть тими, хто проукраїнський. Фільм ж вийшов з такими тезами і дуже наші підхопили про ’страшну правду’
месяцкие
• 07 сентября 2023
подружка молодец.выехала.сразу замуж за англичанина выскочила,уже и родила и ее ребьйонка от первого брака он принял как родного.в Лондоне учится.у нее машина ,вилла,гольф,сад,прислуга,а вы .дуры ,сидите пад апстрелами дальше
месяцкие
• 07 сентября 2023
я в Польше.Красота.В Киеве я больше не выдерживала.Сдала две квартирки переселенцам,и сама за тысчу баксов в Польше снимаю.. очень переживаю-как вы там ,родные?держитесь,девочки!
сама себе прекрасная• 07 сентября 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Катерина може вже на кордоні з Мексикою
Ні, на морі в Болгарії, скоро знову в Україну з якої тікає другий рік підряд. так що восени білоруси підуть, самалети полєтять, Україна програла.
сама себе прекрасная• 07 сентября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Писали тут недавно что Украина уже всё, всё с ней решено и понятно, все умрут.
В темі про Польщу і квартиру так читала, що нас вже всьо, не має
сама себе прекрасная• 07 сентября 2023
Ответ длямесяцкие
к нам заселят аборигенов.демографию выравнивать.бо все уедут и всех перебьют
Небесний ієрусалім
Золотой мільярд
сама себе прекрасная• 07 сентября 2023
Ответ дляВодійка хімарса
А кто на самой деле победит?
Україна встояла, рашка всьо
Не пабедіт