Фокус-Покус• 07 сентября 2023
Які зараз ціни на оренду Позняки 1 кімн здаю за 8000 грн біля метро 2 пов
Це мало чи нормально?
Я за таку ціну здаю вже 4 рік..
Коли війна почалась знизила до 7000 а цього літа підняла знову до 8000
Я за таку ціну здаю вже 4 рік..
Губка Боб• 09 сентября 2023
Ответ дляOks_kis
Реальна, но совсем печальна
Но район хороший, мы снимали на вишняковской 13, отличный дом. Потом купили на гришка, вообще место топ, вся инфраструктура,метро, плюс 2 топовых лицея Украины рядом. Мне очень нравится 👍
Ответ дляГубка Боб
Почти соседи)
Я снимала на Руденко 10г, а потом купили на Драгоманова)
Согласна, район шикарнейший, вся инфраструктура в пешей доступности + метро
Губка Боб• 10 сентября 2023
Ответ дляOks_kis
Почти соседи)
В какую школу ходите?