Маурита• 08 сентября 2023

Германия, Как там? Только честно.

Германия, Как там? Только честно, те кто в Германии скажите пожалуйста, Как там?
Кубик Рубика• 09 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Це ви явно не в темі
Не в темі пособій, це так.
Але міні джоб не передбачає сплати податків. Тому люди його часто і беруть на додачу до ставки. Щоб отримати чистими.

Ms. Анонимная• 09 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я читаю місцеві чати, прауюю внімецькому колективі.
Прямо відкритого негативу і щоб багато, то нема. Окремі коментарі - так, є. Але їх можуть і русаки писати, всі ці Елени Мюллер з рф, що або одружені з німцем, або пізні переселенці...
Але в цілому мені теж не подобається як виглядають наші в більшості своїй.
Працює майже ніхто. Мову завалили на рівні В1, чекають по півроку повтору курсах. На роботу при цьому ніхто не йде...таке собі, коротше
Ну вот у меня знакомая в Германии 27 лет живет, уезжала из Киева. Настроена резко отрицательно против беженцев. Своих же. «Бездельники и попрошайки». Это основные характеристики. Я удивилась, но она не то, что не помогала там кому-то, она запретила брать на работу людей из Украины. Но одна девочка работает у нее все же, правда она жила в Германии уже 4 года, отлично знает язык и окончила магистратуру в Мюнхене. Знакомая тоже Елена 😂 и она не русская, она еврейка с папой украинцем.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Діти німецькі вчора питати, чи правда що українці отримають багато грошей, купу плющек від держави, подорожі і так далі. Звідки вони це взяли, цікаво...
І я б не сказала, що тональність питання була пронизана радістю за українців
То ви ж відповіли, що це правда?
Німецькі діти такі самі, як їх німецькі батьки - собі на усі, зайвого не ляпнуть.
Татьяна_М5• 09 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Вас не зрозумієш. То ви ратуєте за те, щоб з України виїжджали і не сиділи «під ракетами».
То засуджуєте, що сидять «на пособії».
Наче ви не розумієте, що більшість з тих, хто виїхали мали звичайні робітничі професії і просто не здатні за кордоном перетворитися на висококласних спеціалістів.
Мої знайомі втекли з Сицилії до Польщі як тільки змогли дооформити документи(6міс!!!).
І сказали, що ніколи не розглядатимуть це місце для життя. На їх думку сицилійці повільні, неповороткі, абсолютна протилежність українцям, що звикли робити справи швидко. Виплати були аж 3 місяці. Робота звичайного робітника важка і низькооплачувана. Нічого прекрасного для звичайних робітників вони там не знайшли.
Мріють повернутися до України, де вони мали нормальний рівень життя.
А щодо спеціалістів, то вони переважно лишилися в Україні і далі працюють «спеціалістами» з нормальним доходом. Навіщо їм микатися по Європам?
Аж 3 месяца это помощь для тех, кто остановился у друзей или родственников, на оплату коммуналки и еду. Дальше, люди должны были расселится в соц жильё. Если бы они расселились, они бы получали бы выплаты на еду и одежду, как и сейчас другие получают уже 1,5 года. То, что они ничего не смогли узнать - это их проблемы. Сицилия - это сезонные работы, это не вся Италия. Сами сицилийцы уезжают на работу на север. А на счёт « микаться по ЕС», так тут вообще не понятно. Если людям не страшно жить в Украине, если их работа и зарплата важнее жизни, жизней их детей - то это их выбор. Италия, как и остальные страны ЕС не приглашают украинцев, чтоб обеспечить им лучший уровень жизни, а просто предоставляют безопасность, но люди этого не понимают.
как тебе такое илон маск• 09 сентября 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Про який мій смайл, ви хоч дивиться, кому відповідаєте. Я якраз і пишу, що умови є. Невже не ясно
Так, не додивилась і вам випадково написала. Ви мене за це вибачите чи горло перегризете?
Татьяна_М5• 09 сентября 2023
Ответ дляБутербродница
Главное побольше кричите, что вы не в войну выехали и главное поменьше контактов с украинцами, чтобы вас не позорили. Побольше с путинцами общайтесь, много общих тем будет- как сегодня лучше ненавидить украинцев, нахлебники, повезло под обстрелами в ЕС вырваться.
Я так и делаю, среди украинцев только одна семья, с кем общаюсь. С другими вообще не поддерживаю никаких контактов. Украинец украинцу волк. Так было в Украине, а за границей вдвойне. И давайте честно, под обстрелами выехало около 20%. Все остальные выехали абсолютно нормально, а большинство обстрелы только по телеку видели. Так вот, те, кто выехал под обстрелами, уже давно работают, потому что возвращаться им некуда, у многих не осталось жилья, а там где осталось - город развален и делать там будет нечего ещё очень долго. Именно поэтому люди уже сейчас работают, чтоб получить нормальный внж, дальше пмж, иметь возможность взять жильё в кредит и т.д, а не живут отговорками. Работают, учат язык, все совмещают и выть им некогда. А все остальные жалости не вызывают. Очень много живут в соц жильё и работают на чёрную, чтоб аренду не пришлось платить. Это в основном ногти, стрижки, покраски, косметологи. Тоесть обычные мошенники, воры, нарушающие закон и обкрадывающие страну, которая имела не осторожность их принять.
Татьяна_М5• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Та мені якось байдуже, хто ви. Робіть, що хочете. Ваші поради безглузді.
И мне тоже все равно, кто вы и какие у вас планы. Как и тысячам других людей, которые в начале войны бросились помогать беженцам, отдавая свои силы, время, деньги для помощи людям, которые оказались в страшной ситуации, которые не знали, что будет завтра, которые приехали в состоянии шока и вообще не понимали, где им спать, что есть и куда обращаться. Но прошло время, народ от шока отряхнулся, овечьи шкурки спали, истинные лица открылись. Теперь волонтеров днём с огнём не сыскать. Это о многом говорит. Что посеешь, то и пожнёшь
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Насправді всі, хто приїхали раніше, стали волонтерами - допомогають зорієнтуватися тим, хто їде пізніше. Чиновники вже працюють значно швидше, напрацювали алгоритми. Все доладу.
Чого ви стогнете, хтозна.
Татьяна_М5• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Чого ви стогнете, хтозна.
Среди всех волонтеров, которых знала я в начале войны, больше никто этим не занимается. Абсолютно. А знала я таких людей очень много. Каждый имел ужасный опыт и ведро г… на свою голову. Теперь мы все, ранее приехавшие, глубоко обеспокоены и сильно сочувствуем, но свои моральные, физические и тем более материальные ресурсы больше никто не тратит

Залізний кіготь• 09 сентября 2023
Если бежать из зоны военных действий - то наверное хорошо. Если жить не на социале - то плохо. Цены зашкаливают, медицина ужасная и дорогая, особенно стоматология. Соседи злобные, и вообще народ очень недружелюбный в большинстве своем. Бюрократия, технологии прошлого века.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
І це нормально, людські ресурси не безмежні, чим змогли, допомогли, але це не могло тривати вічно.
А ті, хто приїхали, самі розберуться з часом, що і як робити, у кожного свій шлях.
Библиотекарь• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
То ви ж відповіли, що це правда?
Вы как не в Германии живете
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Вы как не в Германии живете
Я живу в Німеччині другий рік, майже всі німці, що мені траплялися, чудові співчутливі люди.
Я живу в західній Німеччині, біля Гамбурга, це важливо, тут майже нема нарваних москалів.
Библиотекарь• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Полтора года живем в Германии, земля NRW, в школе именно немецкие дети несколько раз уже говорили, что украинцы обнаглели и им много чего позволяют. Расширяйте кругозор. Не все вокруг зайки и лапочки чудесные и сочувствующие
Кубик Рубика• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
То ви ж відповіли, що це правда?
Ні. Моя колега відповіла що вони вчать мову, а потім звісно підуть працювати. І проїзд був безкоштовний лиш на початку.
Виносити сміття з хати ніхто не став.
Але ж в хаті ми мусимо це обговорювати
Янгол в камуфляжі• 09 сентября 2023
Ответ дляСветка-пипетка
а что, прошлой зимой хорошо было? Без света только и сидели!
1,5 мeсяца? бывало и xужe.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Виносити сміття з хати ніхто не став.
Але ж в хаті ми мусимо це обговорювати
А що, власне, обговорювати?
З мого кола знайомих біженців, що приїхали півтора роки тому, НІХТО не заговорив німецькою мовою, хоч вони всі ходили на курси справно і сертифікати В1 отримали. Зараз пішли на В2, толку так само мало буде.
Роботодавців не цікавлять німі співробітники, прибиральниць стільки не треба, а навіть для догляду престарілих якесь знання мови необхідне.
Що з нами робити, німці самі не знають. Поживемо - побачимо.
Я-ваш шанс• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
А що, власне, обговорювати?
Подскажите честно:Вам там нравится?
Вы бы остались?
На немецком разговариваете +-?
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Подскажите честно:Вам там нравится?
Вы бы остались?
На немецком разговариваете +-?
У мене нема варіантів, тому я в наявних обставинах шукаю плюси і намагаюся не помічати мінуси. Так, жити можна, як довго, хтозна
Говорю англійською, німецькою знаю слів двісті, з жовтня йду на курси, але особливих сподівань на них нема, сама буду вчити по підручниках.
Я не можу залишитися, бо чоловік воює і планує подальше життя в Україні. А от син може і залишитися і я поки що не знаю, як йому краще.
В абсолютному захваті тут я від поліції і від законослухняністі німців, тут правова держава, ми про таке можемо тільки мріяти.
Ну і окремо про соціал - він таки фантастичний, з нашим просто не порівняти. Але це заслуга багатої країни.

Кубик Рубика• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
А що, власне, обговорювати?
А знаєете чому ж не заговорили?
Бо мотивації нема. Гроші і так платять.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
А знаєете чому ж не заговорили?
Бо мотивації нема. Гроші і так платять.
Так воно і є. Мотивації нема ще й тому, що всі живуть, як літаки, завжди на вильоті ’Скоро перемога, ми бігом додому’.
Раніше вірили в 2-3 тижні, зараз вірять в 2-3 роки. Нікому та мова нецікава, ’бо раптом додому’
Кубик Рубика• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Біного! Так про те і мова. Подивіться тепер очима приймаючої сторони.
Типовий німець дивиться і думає - більше року я своїми податками оплачую утримання цієї людини, а вона не здатна виконати найпростіше, те, що під силу іншим біженцям. Ця людина ні вчитися не може, ні працювати не хоче.
Але благами користується по повній. Так якого біса?
В рот не ложи• 09 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Вы жили там в лагере ,(где и цыгане и вонючие и бомжи) ,чтоб это утверждать ?
Цыгане есть. Бомжей не видела.
В рот не ложи• 09 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Ну да,сразу в виллы селили
Люди по пол года в лагерях жилье ждут
Сейчас уже нет. 3-4 недели в лагере.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я зараз їду в поїзді, ще й стоячи, аншлаг на вихідних, то трохи незручно писати.
Це велика окрема тема, що думають німці про казахстанських німців і єврейських переселенців по квоті, які приїхали 30 років тому і досі сидять на соціалі. Відкривати рота з цього приводу вони не сміють, толерантно усьо.
Тому українців, які лише півтора роки, тим паче не чіпають.
Якщо цікаво, можу пояснити детальніше, але не зараз.
Я-ваш шанс• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Спасибо Вам большое!!!!
Татьяна_М5• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
А що, власне, обговорювати?
Потому что вы общаетесь в кругу лодырей. Все, кто приехал и пошёл работать, уже спокойно, свободно разговаривают. Мне об этом, кстати, тоже одна Беженка говорила, что ходит на курсы 1,5 года, нифига не знает. А дурные негры, которые начали ходить вместе с ней, уже вовсю болтают без остановки, потому что работают негодяи.
Именно поэтому я и говорю, что сидящие дома дармоеды и раскалывающие о своём светлом будущем - вызывают откровенный смех. А те, кто так и говорит правду: будем сидеть на шее, пока немцы не озвереют и не скинут - только презрение
Цветов Мне срочно• 09 сентября 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Нет смысла работать? А в чем смысл работать? Чтоб заработать и побольше? Или чтоб хотя бы обеспечить себе крышу над головой и еду во время войны в стране, которая вам предоставила безлопастное небо над головой? Смысл работы в том, чтоб не быть иждивенцем на шее у того, кто помог в сложный момент и распахнул свои двери. А не пытаться откусить руку помощи по локоть
Смысл, что работать и заработать нормальные деньги, но не 1000 евро. Я двоим сейчас каждый месяц отправляю помимо оплаты квартиры 1500 евро, ходили везде, чтоб устроится на подработку, но нету там где они живут подработок, одной 17, второй 16 лет.
А работа есть для взрослых, максимум на 1000 евро, так никто не идёт, потому что выплаты снимут и за жилье нужно будет платить. Хотя бы 2000 евро, уже бы с того села все украинцы пошли работать, куда то ездить можно, две пересадки элекричкой, все на машинах ездят, проезд 5 евро и 15.30,это на день 40 евро на проезд, вот и посчитали люди, что проще ходить на курсы и не работать.
Юпитерная• 09 сентября 2023
Краще було в нас, а вам та европа треба була, лізете кудись.
Кубик Рубика• 09 сентября 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
а) виплати не знімуть, а відмінусують зароблене. Якщо не буде вистачати на квартиру і інши прожиткові норми, доплатять. Просто навіщо працювати, якщо ті ж самі гроші і так дають, еге ж?
б) проїзд коштує 49 євро в місяць - всі види місцевого транспорту.
в) працювати треба не лиш тому, щоб ’заробити нормальні гроші’, а й щоб банально злізти з чужої шиї.