Тифани• 07 сентября 2023

Виїзд по свідоцтву 14річної дитини

Добрий вечір всім.
Потрібно із сином з´їздити в Україну та назад, їхати будемо через Польщу.
Питання: чи пропустять назад поляки сина 14 років, у якого тільки свідоцтво про народження та вклеювання у мій біометричний закордонний паспорт? Прописка у нас Маріупольська. На сайті міграційної служби вказано, що дозволено за свідоцтвом, якщо немає паспорта. Але в консульстві сказали, що можуть і не пропустити саме поляки.
Хто стикався особисто нещодавно?
Всім дякую)
max2013• 07 сентября 2023
А ви скільки плануєте бути в Україні? Можливо встигнете замовити паспорт

автор Тифани • 07 сентября 2023
Ответ дляmax2013
Ні ми лише на три дні , та і паспорт вже замовили ,але він не встигне до консульства прийти бо черги великі...
max2013• 07 сентября 2023
Ответ дляТифани
Ну тоді або ж ризикнути , взяти із собою документи,що підтверджують замовлений паспорт, ато ж не їхати
Не ангелы• 07 сентября 2023
Не факт
ku4eravaku4erava• 07 сентября 2023
Нет не впустя100 уже как год не выпускают, тем более повторно, при мне женщина в
Украину возвращалась, ей сказал пограничник что второй раз по укр.документам въехать не сможем
автор Тифани • 07 сентября 2023
Ответ дляku4eravaku4erava
Так але тут інша справа, дитина має фото в моєму біометричному паспорті, та місце нашої реєстрації- під окупацією, куди нам йти ? Та в нього є посвідчення з правом тимчасово прихистку у Німеччині...
S-lana• 07 сентября 2023
Автор, пропустят куда ? В Украину пустят по любым документам, из Украины в другие страны - только по заграну биометрическому. Выезд из мест с боевыми действиями - 1 раз только по внутренним.
КокоСина• 07 сентября 2023
Ответ дляТифани
Не випустять з України по фото вклеєному у ваш паспорт. Зараз паспорт не проблема зробити в любому місті України і навіть на кордоном без прив´язки до прописки в Україні
автор Тифани • 07 сентября 2023
Ответ дляКокоСина
Паспорт дитині вже замовили, але чекати на нього три місяці, через українське консульство.

автор Тифани • 07 сентября 2023
До чого тоді на сайти міграційної служби ця інформація?
Леска• 07 сентября 2023
Ответ дляТифани
В Україні в будь-який цнап за паспортом.
автор Тифани • 07 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Вдруге паспорт замовити неможливо...
Леска• 07 сентября 2023
Ответ дляТифани
Вдруге паспорт замовити неможливо...
Наче ж робили люди по кілька паспортів
Леска• 07 сентября 2023
Ответ дляТифани
Вдруге паспорт замовити неможливо...
Або чекайте паспорт і тоді їдьте. Ризикуєте залишитися в пастці
автор Тифани • 07 сентября 2023
Усім дякую за поради, буду думати)
Лизочек• 07 сентября 2023
Ответ дляТифани
Ну это же об украинских пограничниках, а вам не только их проходить
ole4kakissa• 07 сентября 2023
Ответ дляТифани
Они пишут про свой пограничный контроль
Вам поляков надо спрашивать, ибо они вас будут впускать в ЕС.
Нашим - пофиг