Хочу на Балі• 08 сентября 2023
Грудь успокаивает даже при сильной боли?
Успокоится ли младенец, если ему дать грудь, но у него что-то очень болит?
Или грудь успокаивает только если хочется кушать или полежать с мамой?
Хочу на Балі
• 08 сентября 2023
Ответ дляФуліганка
Поруч з мамою безпечно, біль не проходить.
Ну ребёнок успокаивается?
Фуліганка• 08 сентября 2023
Ответ дляХочу на Балі
Ну ребёнок успокаивается?
Так, бо безпечно. Але коли мій син мав коліки, то орав як різаний і біля грудей. Тому залежить від причини болю. Якщо це зуби, то не будете ж цілий день тримати дитину з соском у роті.
Млинці зі смайликом• 08 сентября 2023
Тримала постійно біля грудей, коли відчувала, що дитині було недобре. Проходило легше. Але у мене був на те час- чоловік займався старшим сином повністю, я- меншою.
Баррикадница• 08 сентября 2023
Залежить яка причина болі.
Якщо це животик то на леякий час трохи заспокоюється дитинка.
Давайте ліки від болю в животику. Всі інші болі треба лікувати і шукати причину