Большой секретик• 08 сентября 2023
Чому султан Сулейман вбив сина Мустафу?
Я передивляюсь цей серіал фоном вже третій раз. Але такі серії фоном не подивишся.
Я щоразу плачу.щоразу сподіваюсь, що може цього разу не помре.
Ніяк не можу зрозуміти, коли ти вже старий і хворий, а в тебе молодий, здоровий, амбітний син, то чого було просто не поступитись йому місцем?! При чому ж реальні події, не вигадка.
Взагалі, неймовврний серіал Величне століття, а музика в саме серце
Большой секретик
• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Сулейман став Султаном в 1520 році
На той момент в нього вже не було братів.
Це не він їх вбив, а його батько
Так, вян в серіалі казав, що був одним сином і купа сестер
Большой секретик
• 08 сентября 2023
Так сулейман вбив же і маленького сина Мустафи Мехмеда і Баязида з 5 синами.
А наче ж такий він люблячий батько був впродовж всього серіалу
Плекаю думи• 08 сентября 2023
Ответ дляБольшой секретик
а Увейс?
Сердючка• 08 сентября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Може він мав на увазі у власної матері.
А у інших наложниць були сини.
Не те, щоб я була великий історик.
Також зараз гуглю)))
От що скрізь пишуть
’На момент прихода к власти султана Сулеймана I в Османской империи закрепилась практика закона Фатиха, — право воцарившегося монарха физически истребить всех претендентов на трон, как родных братьев, так и других родственников на усмотрение нового султана. Сулейману не пришлось воспользоваться этим законом, так как за 6 лет до этого в 1514 году, по приказу его отца Селима I, его братья Абдулла, Махмуд и Мурад были казнены в один день — 20 ноября.’
А у інших наложниць були сини.
Не те, щоб я була великий історик.
Також зараз гуглю)))
От що скрізь пишуть
Тільки не про гроші• 09 сентября 2023
Ответ дляПлекаю думи
досі невідомо, чи справді Мустафа готував заколот проти батька, чи його обмовили.
В реальності він вступив у зговір з персами, щоб скинути суліка з трону.
Плекаю думи• 09 сентября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
немає достовірних підтверджень цього
а про Баязида як раз є
Тільки не про гроші• 09 сентября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Щоб вони перед ним не встигли скаконуть на престол, типу вбить батька як підростуть.
Це ж так хотілось людині влади, ви тільки уявіть. В голові не вкладається. Як тоді він сулеймана щалишив живим не ясно
Ну, намагався ж отруїти кафтаном
Тільки не про гроші• 09 сентября 2023
Ответ дляБольшой секретик
Фактично, Баязеда вбив Селім. Я про серіал
Зажуженная Жужжа• 09 сентября 2023
После просмотра фильма хочу почитать книгу подскажите пожалуйста на какую обратить внимание, чтоб интересная была и исторически правдива.
Рогнеда Карповна• 09 сентября 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
А что , правилами форума это запрещается ?
Правилами - нет
А вот здравым смыслом. - да.
Підмітайло• 09 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Розумію Вас!
Коли серіал тільки вийшов, я на нього так підсіла, що плакала за Мустафою і за Ібрагімом - наче це мої родичі.
Чому вбив? - нрави такі були. Не хотів поступатися престолом .
Тоді взагалі наслідував правління не старший син, а той, хто всіх братів вб´є. Він і вважався достойним султаном, бо типу був самим сильним і розумним
Так смішно про родичів, що навіть розриваюсь, який смайл вам поставити: чи то тріснути себе по лобі, чи просто поржати від душі.
Прокачую сідниці• 09 сентября 2023
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Исторически правдивой Вы не найдете
Сами турки критикуют сериал за много вымыслов.
А в реалиях не оч любят хюррем ибо считают.что она загубила империю
Я думаю может она была засланным казачком таки от европейского сообщества. Селим сынок таки ухайдокал империю.мустафа был бы сильным правителем.
Кстати в сериале такая трогательная братская любовь между мустафой и горбунком.а в реалиях всё просто.мустафа снабжал его опиумом .которым тот спасался от постоянных болей.
Есть же и продолжение сериала.но не такое для меня захватывающее.но я посмотрела. Империя Кюсем. Там же потомки хюррем и сулеймана. Вот там развернуто и страшно показаны убийства шехзаде по законам и захват престола
Якось так і живу• 09 сентября 2023
Я тоже несколько раз и подряд, и отрывками смотрела и смотрю этот сериал.
И всё никак не могла посмотреть последний сезон из-за актрисы, а как начала смотреть - поняла,что она всё -таки вписалась именно в этот период расплаты за свою жизнь. И вообще, итог ее, Хюррем, жизни какой-то невесёлый - несчастливые дети, больной, алкаш - за что она сражалась?