Хтось дізнався у чому причина затримки?
Затримка виплат, зокрема допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам відбувається у зв’язку із нестачею коштів на відповідний період. Однак всі належні виплати допомоги внутрішньо переміщеним особам обов´язково будуть виплачені.
Вчасність виплат ВПО знаходиться на особливому контролі Мінсоцполітики та Мінреінтеграції. Ось що мені відповіли
Ответ дляМарина -dd09
Перевіряють мабуть, мені без затримок 18. І взагалі жодного разу
AnnaRozumna• 10 сентября 2023
Нема виплат . Вже и надії немає що прийдуть ! Тільки нема причин .Телефонувала на горячу лінію , кажуть що затримка виплат другого траншу
Що зняли виплати ні слова .
Ответ дляAnnaRozumna
Що зняли виплати ні слова .
Мені їх припинили, про те що зняли виплати ніхто не попереджав і причину скасування толком пояснити не можуть