Злива інформації• 09 сентября 2023

Дівчатка з прикарпаття та закарпаття, у вас грибочки пішли?

Є бажання, рвануть на тиждень на захід, але багато де була, може хтось порадить мальовничу місцину, щоб були гори, ліси, гриби, озерце. Не відомі туристичні, бо там була. Всім дякую заздалегідь за поради.
Котики-муркотики• 09 сентября 2023
Вы думаете что все сейчас будут писать свои точки????
Еще бы задали вопрос где наливают бесплатно.
автор Злива інформації • 09 сентября 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Ви така кумедна
Хвильоватиша• 09 сентября 2023
мій тато грибник. але в тих місцях де він збирає ще нема. в лісах ближче до гір вже кидаються.
ЖонДуан• 09 сентября 2023
Гриби хочуть дощу
Хлопаю ресницами• 09 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ви така кумедна
Я на нп отримала безкоштовно, 8 банок
Джавеліна• 09 сентября 2023
На тому тижні бачила тільки лисички. Продавали біля ліса. Закарпаття.
Алгонавт• 09 сентября 2023
А які ціни зараз на гриби? Сушені є вже?
ЯниЯ• 12 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Ми купляли в середині серпня в Яремче на звичайному ринку серед тижня сушені білі по 100 грн за 100 грам, в Буковелі по 200 грн такі пропонують. Я не спец, то на гостинці брали. Мабуть то гриби ще минулого року