Несу добро людям• 09 сентября 2023

С какого месяца беременности вам начали уступать место?

МастерЮля• 09 сентября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ну , это уже не вам решать .
Я дала пораду, автор вирішить.

МастерЮля• 09 сентября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А если водить машину человек не хочет, а проезд в такси обойдется ему в несколько сотен?
Я оплачу))). Що ви почути хочете?
МастерЮля• 09 сентября 2023
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
а вагітність то що, хвороба? Чудово їзжу на маршрутці до Г і в метро їздила до офтальмолога, бо робила припайку сітківки на іншому кінці міста. Ну в годину пік краще в метро не лізти, мабуть, а так взагалі не бачу проблеми
Я не писала, що хвороба)
МастерЮля• 09 сентября 2023
Ответ дляРаз одела не бу
А если возникла необходимость ехать в общественном транспорте именно в час пик?
А хтось за вас має вирішити? Якщо не має авто і грошей то вибір очевидний
Раз одела не бу• 09 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
Я оплачу))). Що ви почути хочете?
Вам проезд в такси по карману, а кому-то - нет
Курочка-чубаточка• 09 сентября 2023
жодного разу. їхала в метро з великою торбою і вже чималим пузом. сидів мужик, йому то пузо ледь не в обличчя впиралось. йому бідному напевно так важко було дивитись що аж очі закрив.
це було десь на 7 місяці вагітності. а потім почався ковід то ніде не шастала, взагалі ледь ходила
Наша взяла• 09 сентября 2023
Київ. По моїм спостереженням, все життя, коли заходила вагітна їй одразу поступались місцем, я в тому числі, завжди (метро, тролейбус, автобус).
Зараз сама вагітна, і розумію, чого іноді дівчата відмовлялись, дійсно важко сісти або встати, простіше трохи постояти.
Сама вагітна, на громадському транспорті не катаюсь, але в чергах в туалет завжди самі пропонують пропустити.
YasyaMo• 09 сентября 2023
Жінки почали поступатися місцем десь на 20 тижні. Часто їду на роботу та з роботи сидячи))
Раз одела не бу• 10 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
За меня решать не нужно. И вообще я давно уже родила