Сладко-соленая• 09 сентября 2023

Авіа в Париж

Доброго дня, дівчата. Хотіли б з донькою на початку жовтня вирушити до Франції, щоб відвідати Діснейленд. Туристичні компанії пропонуюиь лише автобусні тури, але нам не підходить активний і насичений тур через всі країни Європи. Можливо хтось літав самостійно? Без туроператора? Поділіться досвідом. Буду дуже вдячна!
Кубик Рубика• 09 сентября 2023
Йдете в Гугл, задаєте там квитки Варшава-Париж, або Краків-Париж, або інше місце, до якого вам зручніше добиратись, купуєте і летите.

АгатаХристя• 09 сентября 2023
Откуда лететь? Мы в Польше везде летаем сами (после неудачно тура с оператором)
Позитивна• 09 сентября 2023
На Диснейленд выделяйте два дня. Один день берите в главный парк, а во второй в два.
автор Сладко-соленая • 09 сентября 2023
Летіти думаємо з Румунії Ясси. Переживаю, як там на місці. Який отель забронювати, щоб не далеко і не дорого. Як з аеропорта до отеля добратися, щоб не натрапити на не порядних таксистів. Можливо в когось є перевірені контакти трансфера та отеля?
Тут как тут• 09 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Во всех аэропортах есть автобусы, которые везут в центр или на вокзал, например

Необязательно ехать на такси

Почитайте о своем аэропорту - там точно есть такие автобусы - это очень удобно и дешевле такси
автор Сладко-соленая • 09 сентября 2023
Можливо підкажете, який отель на букінгу забронювати?
Рита-8e7c• 09 сентября 2023
Ми з чоловіком літали самостійно. Але це було до війни, тому летіли з України. Вдома забронювали готель на букінг, добиралися з аеропорту на метро. В нас було небагато речей. Звісно, допомогли гугл-карти. Ще раджу зоопарк подивитися саме тоді, коли тварин годують, є на сайті зоопарку така інформація.
автор Сладко-соленая • 09 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
А в якому готелі Ви зупинялись?
Снегопадка• 09 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
З аеропортів їздять спеціальні автобуси, по місту міський транспорт, нема проблем з добиранням

Ласкове телятко• 09 сентября 2023
Дешево житло в Парижі не буде(
Найдешевший рейс бачу з Румунії, Клуж-Напоказ, і з Ясси недорого.
Райнейр і Візейр прилітає в аеропорт Бове, він знаходиться в 70км від Парижа, автобус коштує 16є з людини в одну сторону.
автор Сладко-соленая • 09 сентября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Дешево житло в Парижі не буде(
А підкажіть будь ласка, на якому сайті дивитесь квитки?
автор Сладко-соленая • 09 сентября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Дешево житло в Парижі не буде(
Розумію, що дешево житло там не знайти, але хоча б перевірений готель можливо підкажете і так щоб не зовсім на околиці міста
Доставучая• 09 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
На букинге смотрите, селитесь возле Диснейленда, если ради него едете. В интернете куча обзоров на подобные поездки
ШобВам_КакНам• 09 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
На букинге куча фильтров и сразу видно размещение и что рядом (транспорт/магазины/достопримечательности)
Рита-8e7c• 09 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
А в якому готелі Ви зупинялись?
Не помню название. Помню, что выбирали аппарт-отель. Чтоб можно было полуфабрикаты пожарить/сварить. Мы всегда аппарты выбираем. Так дешевле. А пару раз едим в кафе.
Даю справку• 09 сентября 2023
Автор, і для мене актуально. Теж планую із сином Діснейленд у жовтні. Тури взагалі не те. Подивлюся, що Вам порадять)
Ласкове телятко• 09 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
Дивлюсь на Kiwi https://www.kiwi.com/uk/search/results/румунія/пар... , а потім квитки купую вже у Райнейр чи Візейр на сайті.
ОноВамнадо• 09 сентября 2023
Ми літали з Дубліна самі. Бронювала отель на букінгу. Купувала білети до Діснейленду та в Лувр раніше.
автор Сладко-соленая • 09 сентября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Дякую

автор Сладко-соленая • 09 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
В якому готелі зупинялись?
ОноВамнадо• 09 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
В якому готелі зупинялись?
Ми зупинялися не біля Діснейленду (там дорого). Заходьте на букінг та обирайте на свій бюджет. В Діснейленд їздили на таксі, бо з дитиною. І взагалі по Парижу їздили на таксі, там чудово бере болт.
ШобВам_КакНам• 09 сентября 2023
Кто планирует Францию, с 21.10 по 06.11 тут осенние каникулы, в музея/парках будет много людей
Sharlota2014• 15 сентября 2023
Ответ дляСладко-соленая
В якому готелі зупинялись?
Доброго дня автор.Чи можливо з Вами роспілкуватись ?Теж планую з дитиною на початок жовтня в Париж/Діснейленд .
Sharlota2014• 27 сентября 2023
ШобВам_КакНам• 28 сентября 2023
Обновление информации: начинается сезон забастовок, так что могут быть перебои с транспортом, особенно если вы захотите поездить между регионами