Намазюкана нішою• 09 сентября 2023
У когось боліла голова після ботоксу? Як довго?
Вколола 10 днів тому нейронокс у лоб та міжбрівʼя, голова болить 8 днів підряд. Але в мене й до ботоксу були мігрені
Намазюкана нішою
• 09 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
У меня было и еще тошнота
Скільки днів?
Щас ухожу• 09 сентября 2023
У мене від диспорту боліла тільки 1 р, кололи в другій половині дня, до ранку пройшло. Диспорт у мене занадто швидко виводиться організмом (1,5 міс), робила раза 4 у різних косметологів.
Потім пробувала нейронокс 2 р, голова не боліла ні разу, тримався місяця 2. Зараз нічого не колю, нема толку, не тримається в мене, ходжу як є((
Леся Українка• 09 сентября 2023
Никогда не болит, колю именно от мигрени , чтоб не болела голова, ну а для эстетики это второе
Намазюкана нішою
• 09 сентября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Ви колете тільки лоб чи вам роблять від мігрені повний протокол? Це коли заходять на скроні, навколовушні ділянки та потилицю
Намазюкана нішою
• 09 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
Мені два лікарі сказали, що диспорт найсильніший. Що на ньому найбільше ускладнень (птоз, асиметрія, набряки)
Щас ухожу• 09 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Може по теорії воно і так, але на практиці виходить що все дуже індивідуально. У вас голова болить від нього, а в мене не тримається((
Статус Ква• 09 сентября 2023
Ответ дляЩас ухожу
А что в Вашем понимании не держится? Это не разглаживаются морщины? Или не блокируется мимика?
Щас ухожу• 09 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Берется, разглаживает, но не так, чтобы все, хотя кололи большую дозу, больше уже нельзя было ибо будет обратный эффект. Не держится - это эффект всего на 1,5 мес в случае с диспортом. Через 2 мес лоб выглядел так, словно ничего и не колол. У людей в норме по 4 мес, у некоторых даже больше.
Леся Українка• 14 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Лоб міжбровка, скроні
Намазюкана нішою
• 14 сентября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Лоб міжбровка, скроні
У кого колете?
Намазюкана нішою
• 15 сентября 2023
Ответ дляЛеся Українка
Я в Дніпрі
Там у вас Катерина Чеха супер
Леся Українка• 15 сентября 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
Там у вас Катерина Чеха супер
Я у Лукановой